- C-328 wyposażany w przedni TUZ i WOM prezentowany na naszym stoisku cieszy się dużym zainteresowaniem. Taką prezentacją chcieliśmy pokazać, że w zewnętrzne układy hydrauliczne można wyposażyć każdy ciągnik - mówią o swoim "pupilu" przedstawiciele firmy Hylmet.

Przykładową usługą jaką wykonuje firma jest zamontowanie pompy hydraulicznej na tylny WOM służącej do zasilania ładowacza czołowego np. w C-360. Koszt takiego udoskonalenia z pompą produkcji Hylmet o wydajności 54 l/min. to 1000 zł brutto.

Przednie zasilanie WOM, które może być zamontowane, również pochodzi z zewnętrznego układu hydraulicznego. 

Prezentowany na "ciapku" model silnika hydraulicznego służący do napędu WOM pozwala na uzyskanie  do 600 obr./min. Jest to hydromotor wolnoobrotowy, rotorowy.

Polska firma Hymlet rozpoczęła swoją działalność od usług i regeneracji elementów hydrauliki 25 lat temu. Usługi montażu zewnętrznej hydrauliki w ciągnikach rolniczych, firma ma w ofercie od 2 lat.

Silniki hydrauliczne z przekładnią i wałkiem WOM kosztują w zależności od modelu, od 600 zł do 2000 zł i więcej. Wszystko zależy od tego do jakich zastosowań ma być przygotowany ciągnik. 

Podobał się artykuł? Podziel się!