PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Przekładnie bezstopniowe motywem przewodnim Case Demo Tour

Autor: Karol Hołownia

Dodano: 09-04-2014 09:39

Tagi:

Motywem przewodnim Tegoroczny cykl spotkań polowych Case IH Demo Tour odbywa się pod znakiem przekładni bezstopniowych. Choroszczynka niedaleko Białej Podlaskiej, była ósmym punktem prezentacji maszyn Case IH na trasie Demo Tour.Spotkanie w Choroszczynce odbyło się w gospodarstwie Państwa Olędzkich. Jest to rejon działania firmy Piomar z Grójca, która zaprezentowała ofertę maszyn z palety Case IH oraz Maschio Gaspardo.

Podczas prezentacji maszyn w Choroszczynce zaprezentowano kilkanaście modeli ciągników w przekroju mocy od 70 do 230 KM. Wszystkie ciągniki uczestniczące w pokazie polowym: Case IH oraz Steyr, były wyposażone w przekładnie bezstopniowe. Każdy z przybyłych gości mógł osobiście przetestować obsługę takiej przekładni.

- Chcemy pokazać naszym klientom jak taka skrzynia działa i jak łatwa jest w obsłudze i wszystkic cechy ciągnika związane z tą przekładnią. Rozwiązanie przyjmuje się, klienci są zaskoczeni jak niewiele trzeba żeby takim ciągnikiem móc efektywnie pracować - mówi Tomasz Koperski, specjalista ds. sprzedaży ciągników Case IH oraz Steyr.

Oferta Case IH w ciągnik z bezstopniową skrzynią biegów systematycznie się powiększa. Wśród ciągników Case IH w tego rodzaju przekładnię (nosi ona nazwę CVX) są mogą być wyposażone modele Magnum, Puma i od niedawna także Maxxum.

Wśród prezentowanych podczas pokazu ciągników, znalazły się takie modele jak: Puma 230 CVX, Puma 130 CVX, Maxxum 130 CVX oraz ciągniki Steyr o oznaczeniach: 4120 Profi CVT, 6145 CVT, 6185 CVT.

- Na każdym spotkaniu Demo Tour uczestniczy bardzo dużo zainteresowanych osób. Oprócz ciągników z przekładniami bezstopniowymi można również zobaczyć działanie systemów rolnictwa precyzyjnego - dodaje Koperski.

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (2)

  • tommy 2014-04-17 23:26:19
    może było za duże :)
  • rolnik zach pom 2014-04-12 21:38:07
    mieliśmy magnum 370 cvx na testach, bardzo ciekawa przekładnia, wygodna w użyciu, doskonale dopasowana do osiągów silnika, jest tylko jedna mała wada, przy długotrwałej pracy w polu pod dużym obciążeniem po prostu nie wytrzymała.
ZOBACZ WSZYSTKIE KOMENTARZE

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.81.183.183
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!