PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Rozdrobni i zbierze

Rozdrobni i zbierze

Do palety maszyn komunalnych Samaszu, dołączyły kosiarki bijakowe ze zbiornikiem, w tym model KBZ 160S z obniżonym zbiornikiem zapewniającym lepszą widoczność.KBZ 160S wyposażono w zbiornik o pojemności 1,2 m3 opróżniany za pomocą hydrauliki ciągnika. Obniżony zbiornik zdecydowanie poprawia widoczność z kabiny operatora.

Urządzenie pracuje na szerokości roboczej 1,6 m i może być stosowane nie tylko przy zbieraniu traw na terenach niezagospodarowanych, ale również przy koszeniu zarośli i krzewów, rozdrabnianiu gałęzi w sadach (do średnicy 10 cm) oraz zbierania liści w sezonie jesiennym.

Za ścięcie i rozdrobnienie zbieranego materiału odpowiada układ tnący wykonany ze stali Hardox z 14 nożami napędzany od WOM ciągnika o prędkości obrotowej 540 obr./min. Producent zapewnia o wytrzymałości konstrukcji m.in. przez wzmocnioną obudowę i wewnętrzne umieszczenie łożysk wału bijakowego, co utrudnia ich uszkodzenie. Do współpracy z kosiarką wystarczy ciągnik o mocy 60 KM.

Dodatkowo maszynę można doposażyć w koła podporowe przednie służące do lepszego kopiowania terenu, podobnie jak rolkę kopiująca. Zastosowane tulejki dystansowe pozwalają na regulację wysokości kół podporowych w zakresie do 6 cm.

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (0)

BRAK KOMENTARZY

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 23.20.7.34
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!