PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Rozdrobni i zbierze

Rozdrobni i zbierze

Autor: farmer.pl/kh

Dodano: 28-09-2012 14:19

Tagi:

Rozdrabniacze bijakowe TRP to nowość o ofercie firmy Kuhn. Urządzenia doczepiane do ciągnika siekają, a następnie magazynują rozdrobnione gałęzie.Urządzenia można wukorzystać na przykład do rozdrobnienia masy i produkcji granulatu drzewnego (peletu). Dodatkowo, usuwanie resztek roślinnych z plantacji pozwala skutecznie walczyć z chorobami.

Dostępne modele: TRP 120 RT i TRP 145 RT są wyposażone w podbieracz, który podnosi gałęzie z podłoża i podaje je do wyposażonego w noże młotkowe rotora. Rozdrobniony materiał trawa do tylonowego worka o pojemności 800 l z mikroporami, dzięki czemu woda może odparowywać, a materiał może być przechowywany w workach przez dłuższy czas. Załadunek pełnego worka na przyczepę, lub postawienie go na ziemi odbywa się automatycznie, dzięki konstrukcji ramy teleskopowej, idealnie spasowanej z workiem. Obsługa tego rozdrabniacza jest dzięki temu bardzo wygodna.

Rozdrabniacze KUHN TRP 120 RT i TRP 145 RT powstały z myślą o rosnącym zainteresowaniu energią odnawialną, która jest wykorzystywana w gospodarstwach rolnych lub stanowi dodatkowe źródło ich dochodu.

W przypadku produkcji biopaliwa, bardzo ważna jest jakość rozdrobnienia biomasy. Kawałki drewna muszą być małe i równe aby można je było automatycznie ładować do kotła. Rozdrabniacze TRP RT wyposażone w szybkoobrotowy rotor z nożami młotkowymi oraz osłonę z kilkoma przeciwnożami, zapewniają dokładne cięcie masy na drobne, równe kawałki. Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (0)

BRAK KOMENTARZY

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.80.81.223
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!