- Podczas pokazów w ramach pierwszego Kubota Tractor Show skoncentrujemy się na maszynach zielonkowych. Przejedziemy Polskę wzdłuż i wszerz by zaprezentować naszą profesjonalną gamę maszyn przeznaczonych do zbioru pasz. Oznacza to, że w pokazach udział wezmą nie tylko ciągniki, ale także maszyny towarzyszące marki Kubota, takie jak: kosiarki, przetrząsarki, zgrabiarki, owijarki i prasa – mówi Andrzej Sosiński, specjalista ds. marketingu firmy Kubota. 

Wśród ciągników dominować będzie seria „M”, a więc maszyny o mocy od 66 do 140 KM. Nie zabraknie oczywiście nowych modeli z serii MGX-II, oraz najlepiej sprzedającego się traktora roku 2014 – modelu L5040. Każda z prezentowanych maszyn ma udowodnić swoją niezawodność, zwrotność i ekonomiczność, a więc wszystko to, co w pracach zielonkowych najważniejsze.

 Żaden pokaz zielonkowy nie może się odbyć bez maszyn towarzyszących, a więc wspólnie z traktorami marki Kubota zaprezentuje się sprzęt tego samego producenta. Będzie to zatem pierwsza w Polsce okazja do przetestowania pełnych zestawów roboczych, w całości produkowanych przez markę Kubota.

 Do ciągników podpięte zostaną m.in. kosiarka dyskowa Kubota DM 2028 o szerokości 4,3 metra, przetrząsacz Kubota TE 4052 (5,4 m), zgrabiarka RA 1043 (4,4 m) tej samej marki oraz prasa rolująca zmiennokomorowa Kubota BV 5160 SC-14.

 Cykl spotkań, w ramach pokazów polowych, będzie doskonałą okazją do osobistych rozmów, wymiany poglądów, doświadczeń oraz zadania nurtujących pytań zarówno przedstawicielom firmy Kubota jak i partnerowi pokazów BZ WBK Leasing. Organizatorzy zapewniają, że podczas Kubota Tractor Show nie zabraknie także licznych atrakcji i konkursów z nagrodami.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!