PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Rusza pokaz maszyn żniwnych New Holland

Rusza pokaz maszyn żniwnych New Holland

Autor: Karol Hołownia

Dodano: 30-06-2014 08:31

Tagi:

Tysiące koni mechanicznych w trakcie żniw oraz setki maszyn przy pracach uprawowych – a wszystko pod kontrolą systemu precyzyjnego rolnictwa PLM. Wkrótce ruszy żniwny Demo Tour New Holland.- Letnie pokazy organizowane podczas żniw przez New Holland stają się już tradycją. Ogromne zainteresowanie rolników w poprzednich latach przekonało nas do tego, że warto organizować tego typu pokazy. Rolnicy mają wyjątkową okazję do zapoznania się z szeroką ofertą naszych najnowszych maszyn, które mogą od razu osobiście przetestować podczas pracy w polu, z kolei dla nas to możliwość bezpośredniego zapoznania się z opiniami i uwagami użytkowników - mówi Józef Dębski, specjalista ds. maszyn żniwnych New Holland.

Tegoroczne pokazy to przede wszystkim prezentacja pełnej gamy maszyn New Holland niezbędnych podczas żniw - będzie można przetestować kombajny zbożowe, prasy zbierające oraz całą serię ciągników wyposażonych w bezstopniową przekładnię napędową, AutoCommand.

Głównym punktem programu będzie pokaz kombajnów serii CX5000 i CX6000 oraz kombajnu serii TC. Ich praca zostanie pokazana z wykorzystaniem kamer typu live. Jeśli chodzi o ciągniki, warto wspomnieć o możliwości zapoznania się z pełną ofertą w tym zakresie.

Gratką będą jazdy testowe najbardziej luksusową wersją BluePower. Po raz pierwszy w Polsce zaprezentowana zostanie jubileuszowa edycja traktora T7 w wersji Golden Jubilee. Maszyny powstały z okazji 50-lecia fabryki w Basildon.

Z okazji wspomnianego jubileuszu New Holland pragnie uhonorować również swoich klientów, dlatego kto odwiedzi pokazy DemoTour 2014 i zdecyduje się na zakup traktora serii T8, T7 lub T6 AutoCommand i T5 ElectroCommand ma zagwarantowaną nagrodę specjalną: wyjazd do Wielkiej Brytanii połączony ze zwiedzaniem fabryki w Basildon lub wycieczkę do Włoch i zwiedzanie fabryki New Holland w Jesi.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (1)

  • paweł 2014-06-30 11:51:02
    jakie ceny o 40 % taniej kombajny 4 klawiszowe ,oraz kredyty fabryczny na 1% PROCENT I NA 10 LAT
ZOBACZ WSZYSTKIE KOMENTARZE

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.81.0.22
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!