PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Ruszyły targi Opolagra 2014

Autor: Karol Hołownia

Dodano: 13-06-2014 14:48

Tagi:

Setki wystawców, tysiące maszyn i różnego rodzaju sprzętu i środków do produkcji rolnej, a do tego duży pokaz polowy maszyn. W Kamieniu Śląskim rozpoczęły się targi Opolagra 2014.Rozpoczęte dzisiaj w Kamieniu Śląskim targi Opolagra 2014 zapowiadają się bardzo interesująco. Liczba wystawców w porównaniu do roku ubiegłego zwiększyła się o 5 proc. Na terenie 40 ha swoją ofertę na stoiskach i w aktywnych pokazach prezentują 422 firmy.

Już pierwszego dnia łatwo zauważyć, że dużym zainteresowaniem cieszyły się polowy pokaz maszyn. Podczas nich można zapoznać się z 3 grupami maszyn. Opryskiwacze przejechały po specjalnym torze przeszkód atestowanym przez DLG. Na łące można było zobaczyć w podczas pracy pełną linię maszyn zielonkowych: kosiarki, przetrząsarki, zgrabiarki, prasy i prasoowijarki oraz sieczkarnie polowe i przyczepy silosowe. Nie zabrakło również maszyn do uprawy.

Pokazy pracy maszyn będą się odbywały jeszcze przez dwa dni w godzinach 12-14.00.

Tegoroczna, jedenasta edycja targów Opolagra odbywa się po raz kolejny na płycie lotniska w Kamieniu Śląskim niedaleko Opola. Impreza potrwa 3 dni - od 13 do 15 czerwca. Organizator - DLG Agrofood - zaprasza do odwiedzania wystawy jeszcze w sobotę i w niedzielę w godzinach od 9 do 17.00.

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (0)

BRAK KOMENTARZY

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.80.81.223
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!