Podczas gali wyświetlany był film przybliżający trzy dekady pasjonującej historii firmy. Okazjonalne statuetki i grawertony najlepszym dilerom, dostawcom, pracownikom - byłym i obecnym - oraz przyjaciołom przedsiębiorstwa wręczał Antoni Stolarski, założyciel i właściciel SaMasz. Część oficjalną gali urozmaicały występy artystyczne Grupy Reprezentacyjnej Samorządowego Ogniska Baletowego w Białymstoku. Koncert Big Bandu Opery i Filharmonii Podlaskiej zakończył część oficjalną gali "Expresem po swingu". Jubileusz zakończył się uroczystym bankietem.

Po 30 latach od skonstruowania w garażu i sprzedaży pierwszych produktów (były to kopaczki elewatorowe), firma zatrudnia kilkaset osób i oferuje ponad 100 modeli maszyn rolniczych i komunalnych. Mimo wielkich osiągnięć, firma nie spoczywa na laurach. Planuje przeniesienie i rozbudowę fabryki do Zabłudowa pod Białymstokiem. W ofercie pojawiają się nowe produkty, takie jak: kosiarka Samba, przetrząsacz P4-530C czy lżejsze kosiarki KT.

Z okazji jubileuszu działalności SaMaszu, firma przygotowała również specjalną promocję dla swoich klientów. Ci, którzy zakupią dowolny produkt za minimum 19,9 tys. zł w okresie od 1 lutego do 31 sierpnia, mogą wziąć udział w konkursie, w którym główną nagrodą jest Ford Ranger Limited, czyli z najbogatszą wersją wyposażenia. Inne nagrody to m.in. bony na zakup produktów SaMasz w wysokości 25 i 10 tys. zł oraz zestawy upominków.

Podobał się artykuł? Podziel się!