Oferta Kuhn stale powiększa się o nowe opryskiwacze. Tym razem do działu techniki ochrony roślin dołączył opryskiwacz samojezdny Artec. Nowość w ofercie to wynik współpracy z francuskim producentem opryskiwaczy – firmą Artec.

Szeroki asortyment opryskiwaczy (zbiorniki o pojemności od 300 do 7700 litrów) zawieszanych, zaczepianych i samojezdnych potwierdza specjalizację firmy KUHN w dziedzinie produkcji tych maszyn.

Samojezdny opryskiwacz ma wiele rozwiązań zastosowanych w innych modelach firmy Kuhn, m.in. sterownik REB3 zapewniający prostą obsługę, niewielką masę dzięki aluminiowym belkom polowym, stabilizację belki Equilibra i mocne, poliestrowe zbiorniki.

Maszyna jest napędzana silnikami Deutz: 180, 210 lub 250 KM. Napęd na koła jest przekazywany układem hydromechanicznym lub hydrostatycznym. Prześwit pod maszyną wynosi 1,6 m, dodatkowo klient ma do wyboru różne opcje rozstawu kół.

Na dopasowanie do potrzeb klienta wpływa również duży wybór belek polowych o szerokościach od 24 do 48 m i zbiorniki o pojemności 4 lub 5 tys. litrów.

Automatycznie regulowane zawieszenie pneumatyczne (przednie/tylne) jest elementem wyposażenia seryjnego. Dostosowuje ono swoje działanie do obciążenia maszyny i zapewnia wygodę kierującemu. Obszerna kabina z dobrą widocznością, wyposazona w aktywne filtry węglowe, gwarantuje bezpieczeństwo i komfort pracy przez cały dzień. Osprzęt opryskiwacza daje możliwość wygodnego sterowania płukaniem z kabiny. Podobał się artykuł? Podziel się!