Istnieje oczywiście możliwość doposażenia w napęd hydrauliczny lub nawet elektryczny ale ze względu na koszty praktycznie nikt nie decyduje się na takie rozwiązania (jedna kosa boczna o napędzie elektrycznym to koszt około 2 tys. zł). Z tego względu ograniczamy się w zestawieniu do stołów mechanicznych (wszystkie podane ceny są cenami brutto).

Przedział cenowy w jakim możemy kupić nową przystawkę do Bizona nie jest zbyt rozpięty. Jeśli chodzi o bardziej znanych producentów, to ceny wahają się najczęściej w zakresie 5-6 tys. zł za konstrukcje z napędem mechanicznym. Istnieje jednakże możliwość kupienia stołów o 1 tys. czy 1,5 tys. zł tańszych. Będą to jednak konstrukcje tzw. "no name".

Najtańsze nowe tego typu stoły jakie możemy znaleźć do kombajnów Bizon Z056/Z058, na jednym z popularnych portali aukcyjnych rozpoczynają się już od około 2,5 tys. zł. Są to jednak stoły o głębokości tylko 60 cm, z jedną kosą boczną napędzaną mechanicznie, bez kosy głównej a ich montaż wymaga demontażu bagnetów i kosy bazowego hedera. Jeśli doposażymy je w kosę główną i drugą kosę boczną, to cena wzrośnie do 3,3 tys. zł.

Cenionymi wśród rolników konstrukcjami są wyroby MMiUR Wągrowiec. Firma oferuje stół najazdowy o głębokości 80 cm. W standardowym wyposażeniu znajdują się dwie kosy boczne napędzane mechanicznie oraz kosa główna. Cena zaś wynosi około 5,2 tys. zł.

Niewiele droższą propozycją jest stół firmy Agro Kowalski. Ma on również 80 cm głębokości, dwie mechaniczne kosy boczne, kosę główną Gerlach i jest stołem najazdowym. To co z pewnością wyróżnia go spośród innych produktów, to podłoga progowa, która jak zapewnia producent, ogranicza straty nasion do minimum. Innym udogodnieniem jest także montaż stołu na klamry co niweluje do zera luz międzybagnetowy. Za tak wyposażony stół przyjdzie nam zapłacić około 5,4 tys. zł.

Firma Rolmako, znany producent przystawek do rzepaku, posiada w swojej ofercie także model do popularnego Bizona. Stół ma głębokość 80 cm, jest wyposażony w dwie mechanicznie napędzane kosy boczne oraz kosę główną Gerlach. Cena przystawki w takim wyposażeniu to około 5,5 tys. zł.

Najdroższy w naszym zestawieniu jest stół firmy Hago, który również jest stołem najazdowym o głębokości 80 cm, posiada dwie kosy boczne napędzane mechanicznie oraz kosę główną Gerlach. Koszt tej przystawki wynosi około 6 tys. zł.