Liczba producentów stołów do rzepaku, których produkty można kupić w Polsce, jest niewielka. Mimo to na rynku znajdziemy wiele modeli stołów z możliwością dopasowania praktycznie do każdego hedera.

Najtańsze „garażowe” konstrukcje, w których nie ma głównej kosy czy własnej przekładni, możemy kupić od 8 tys. zł. Najdroższe kompletne stoły mogą kosztować nawet 50 tys. zł (ceny brutto).

Najtańsze stoły do rzepaku dostępne na portalach aukcyjnych są wyposażone tylko w jedną kosę boczną. W zestawie dostarczony jest zatem stół o szerokości 80 cm (wykonany z kratownicy o profilu 50x30x3 mm pokrytej od góry blachą o grubości 1 mm, zaś boki z blachy o grubości 6 mm) oraz jedna elektryczna kosa boczna i pas umożliwiający przenoszenie napędu na kosę główną z koła pasowego przy hederze.

Niedogodnością najtańszych zestawów jest przede wszystkim brak głównej kosy. Potrzebne jest zatem wykręcenie kosy z hedera i zamontowanie jej do stołu. Do napędu kosy należy również wykorzystać oryginalną przekładnię, która służy do napędu kosy fabrycznie montowanej w hederze (na przykład przy hederze New Holland o szerokości 4,57 m należy wykręcić i przełożyć przekładnię Schumachera).

Wśród najtańszych ofert bywają również możliwości doposażenia za dopłatą w główną kosę. W jednej z ofert internetowych producent stołów dolicza do podstawowej kwoty 8 tys. zł dolicza za kosę 2 tys. zł. Takiej samej dopłaty wymaga doposażenie stołu w drugą kosę boczną.

Wśród polskich producentów, szeroką ofertę stołów do rzepaku ma firma Rolmako. Dla przykładu stół o szerokości 4,57 m jest dostępny w cenie 16,1, 19,5 oraz 21,2 tys. zł (w wyposażeniu standardowym znajduje się m.in. kosa dolna, dwie kosy boczne oraz system montażowy z 4 klamrami). Różnica w cenach zależy wyłącznie od tego jakie kosy boczne są zamontowane przy stole. Najtańsze stoły są wyposażone w kosy z napędem mechanicznym (16,1 tys. zł), droższe z elektrycznym (19,5 tys. zł), zaś najwięcej trzeba zapłacić za stoły z kosami hydraulicznymi (21,2 tys. zł).

Stół o szerokości 4,5 m firmy Rolmako w zależności od wersji waży około 440 kg (szerokość 80 cm). Standardem w tym przypadku jest przekładnia Schumachera napędzająca kosę główną oraz kosy boczne.