PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Targi Agrotech w nowych obiektach

Targi Agrotech w nowych obiektach

Autor: farmer.pl/K.Hołownia

Dodano: 02-12-2013 12:09

Tagi:

Kolejne targi Agrotech odbędą się w dniach od 7 do 9 marca 2014 roku. W tym roku na zwiedzających i wystawców czekają nowe i zmodernizowane obiekty targowe i konferencyjne oraz parkingi.Targi Kielce od dłuższego czasu są modernizowane i rozbudowywane. W tym roku na gości Agrotechu czeka nowe Centrum Kongresowe na 1000 osób, parking wielopoziomowy na pół tysiąca aut, zachodni terminal wejściowy i drogi dojazdowe z bezkolizyjnym zjazdem ze stron Krakowa, Warszawy i Łodzi.


Agrotech to największa halowa wystawa rolnicza w Polsce. Od 7 do 9 marca kilkuset wystawców z całego świata zaprezentuje najnowocześniejszy sprzęt niezbędny w gospodarstwach rolnych. Organizatorzy szacują, że z ich ofertą zapozna się ponad 55 tysięcy zwiedzających, którzy będą także mogli skorzystać z fachowych porad konsultantów najważniejszych branżowych instytucji.

Aby wyjść naprzeciw komfortowi wystawców na terenie Targów Kielce staną nowe specjalne hale wystawiennicze. Jedna z nich będzie od strony zachodniej, a zatem tam, gdzie uruchomiono nowe wejście i drogi dojazdowe. W tym miejscu ponad 80 proc. gości rozpoczyna zwiedzanie targów Agrotech.

Oprócz wystawy maszyn i urządzeń a także cyklu konferencji i seminariów, wystawie towarzyszą takie wydarzenia jak: wręczenie Pucharu Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, wręczenie statuetki Maszyna Rolnicza Roku czy Krajowy Finał Olimpiady Młodych Producentów Rolnych.

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (0)

BRAK KOMENTARZY

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.224.151.24
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!