PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Tronik: monitoring dla oszczędności czasu i pieniędzy

Tronik: monitoring dla oszczędności czasu i pieniędzy

„Tronik dla rolnictwa” to nowa usługa firmy Tronik skierowana do właścicieli dużych gospodarstw rolnych. Szeroki zakres funkcji systemu umożliwia dokładne rozliczanie i monitoring maszyn rolniczych oraz ich operatorów. Może być zastosowany praktycznie dla każdego rodzaju maszyny.System Tronik pozwala nanosić obszary kontrolowanego pola wraz z wykluczeniami, dzięki czemu precyzyjne oblicza efektywność wykonanej pracy. Użytkownicy systemu z automatu dostają informację na temat: obszaru, na którym została wykonana praca, zużycia paliwa na hektar bądź w dowolnym, wskazanym przez siebie cyklu.

Ponadto system firmy Tronik umożliwia identyfikację operatorów maszyn, opomiarowanie dystrybutorów paliwa, porównanie pobranego paliwa ze zużyciem, obliczenie wydajności maszyny oraz operatora. Pozwala także na wprowadzenie bazy całego osprzętu maszyn oraz ich rozmiarów, dzięki czemu wylicza optymalne jego wykorzystanie.

Dodatkową funkcją systemu oferowanego przez Tronik są alarmy, które na bieżąco informują o pracy w niedozwolonych obszarach lub porach czy braku pracy w określonych godzinach. Bogaty system filtrów pozwala dopasować działanie alarmów do indywidualnych potrzeb gospodarstwa.

Wszystkie kontrolowane parametry przedstawiane są w postaci raportów dotyczących wydajności pracowników, maszyn i osprzętu za konkretny okres bądź obszar.

System posiada także funkcję terminarza, dzięki której z automatu przypominać będzie o konieczności dokonania przeglądów, serwisów czy kontroli poszczególnych maszyn.

Ponieważ system „Tronik dla rolnictwa" jest autorskim systemem firmy, możliwe jest jego dostosowanie do indywidualnych potrzeb użytkowników. Jak przekonują przedstawiciele firmy, system jest inwestycją, która znacząco ułatwia rozliczanie pracy maszyn rolniczych oraz ich operatorów, tym samym pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

Firma Tronik to jedna z czołowych firm oferujących narzędzia kontroli pojazdów i maszyn. System oferowany przez firmę jest wykorzystywany do: monitorowania parametrów eksploatacyjnych pojazdów i maszyn, czasu pracy kierowców i aktywności pracowników. Opiera się o lokalizację satelitarną, parametry eksploatacyjne przekazywane z komputera pojazdu bądź maszyny, czujników podłączonych w obiekcie, danych z tachografu cyfrowego, a także komunikator kierowcy oraz sieć GSM do przesyłania powyższych danych do serwerów Tronik, a następnie do aplikacji klienta.

Firma jest autorem oraz producentem całego systemu (zarówno sprzętu jak i oprogramowania). To ważne, ponieważ ma możliwość modyfikowania oferowanych produktów i usług pod kątem potrzeb klientów.

Z usług firmy korzysta już ponad 1000 firm, głównie transportowych i budowlanych. Obecnie firma z powodzeniem wdraża również usługi dla rolnictwa.

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (0)

BRAK KOMENTARZY

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.196.86.89
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!