Finansowaniem fabrycznym objęte są wszystkie produkowane modele. Jest to pierwszy w Polsce program finansowania fabrycznego na okres do 10 lat. Oferta obejmuje leasing i pożyczkę. W niektórych przypadkach, z produktu można skorzystać nawet bez wpłaty własnej.

Wstępną decyzję o zdolności kredytowej rolnik otrzyma w ciągu 24 godzin od momentu złożenia wymaganych dokumentów. Do uproszczeń należy m.in. brak potrzeby sporządzania biznesplanu, brak wymogu poręczycieli i zastawu na hipotecznego. Zabezpieczeniem jest tylko kupowany ciągnik.

Ursus przekonuje, że system spłat jest dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta. Raty mogą być miesięczne, kwartalne, półroczne, uwzględniające sezonowość prowadzonej działalności i "balonowe" – skorelowanie z dopłatami PROW.

Gwarantowana jest bezpłatna pomoc doradcy instytucji finansowej, obsługującej finansowanie, przy załatwianiu wszelkich formalności.
Finansowanie fabryczne jest dostępne u autoryzowanych dealerów Ursusa. Tam też można zasięgnąć wszystkich informacji na temat formalności związanych z finansowaniem.

Źródło: farmer.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!