PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Urządzenia wysokociśnieniowe Kärcher do profesjonalnego zastosowania w rolnictwie

Urządzenia wysokociśnieniowe Kärcher do profesjonalnego zastosowania w rolnictwie

Autor: Artykuł promocyjny dostarczony przez firmę Kärcher

Dodano: 23-04-2012 05:36

Do czyszczenia maszyn rolniczych i sprzętu do produkcji rolnej, Kärcher w Wiosennej Promocji 2012 oferuje urządzenie wysokociśnieniowe bez podgrzewania wody w klasie średniej - HD 7/18-4M Plus oraz urządzenie z podgrzewaniem wody HDS 10/20-4M. Tam, gdzie nie występuje konieczność czyszczenia gorącą wodą, oraz w miejscach, gdzie jest łatwy dostęp do ciepłej wody, bez potrzeby podgrzewania jej przez urządzenie, najlepiej sprawdzi się HD 7/18-4M Plus.Dbałość o czystość w produkcji rolnej dotyczy zarówno mycia maszyn rolniczych i sprzętu do produkcji rolnej, jak również dbałości o czystość i higienę w hodowli oraz przy produkcji przetworów rolnych (mleko, mięso itd.). Czystość jest również gwarantem skutecznych prac remontowych, jakie od czasu do czasu w każdym gospodarstwie winny być prowadzone. Aby wyniki prac czyszczących były satysfakcjonujące dziś już nie można obejść się bez odpowiedniego sprzętu czyszczącego, który równocześnie zezwoli na dezynfekcję pomieszczeń gospodarskich i produkcyjnych. Możliwość tę oferują wysokociśnieniowe urządzenia czyszczące KÄRCHER (z podgrzewaniem wody lub bez podgrzewania, ale wyposażone np. w zestaw do pianowania). Bowiem mycie sprzętów i pomieszczeń gospodarskich z użyciem gorącej wody lub ich dezynfekcja z zastosowaniem odpowiednich środków chemicznych KÄRCHER, skutecznie niszczy, wirusy, bakterie i inne chorobotwórcze drobnoustroje.

Urządzenia wysokociśnieniowe to także niższe koszty eksploatacji bezpośrednio związane z technologią czyszczenia, wysokociśnieniowe urządzenia czyszczące zużywają nawet 9 razy mniej wody, minimalizując problemy z zagospodarowaniem zużytej, brudnej wody) jak i wysoki komfort obsługi urządzeń, który wpływa na wydajność pracy obsługującego.

Doskonałe parametry pracy (ciśnienie robocze regulowane w przedziale od 30 do 180 bar, wydatek wody na poziomie od 240 do 700 l/h oraz maks. temperatura podawania wody wynosząca 60oC) gwarantują skuteczne usuwanie nawet szczególnie uporczywych zabrudzeń. Do zalet tej maszyny należy również zaliczyć mocny, wolnoobrotowy, czterobiegunowy silnik trójfazowy, trójtłokową pompę z mosiężną głowicą, system precyzyjnego dozowania środków czyszczących oraz system Switch-Chem umożliwiający naprzemienną pracę z różnymi środkami czyszczącymi bez potrzeby płukania zbiorników. Pokrętło Servo Control pozwala na czasową regulację przepływu wody na pistolecie, a opatentowany system AVS zapobiega skręcaniu się węża ciśnieniowego podczas pracy. W zestawie promocyjnym z urządzeniem HD 7/18-4M Plus opakowania 10l środków czyszczących RM 81 do wysokociśnieniowego mycia oraz RM 25 do wysokociśnieniowego mycia pomieszczeń sanitarnych, doskonale sprawdzającego się w czyszczeniu przy produkcji rolnej takich zabrudzeń jak: osady z wapnia, kamienia piwnego i mlekowego czy tłuszczu i białka.

W miejscach, gdzie przydatne są urządzenia z możliwością podgrzewania wody najlepiej zastosować model - HDS 10/20-4M. Jest to wyjątkowo trwałe i niezawodne urządzenie o doskonałych parametrach pracy (ciśnienie robocze regulowane w przedziale od 30 do 200 bar, wydatek wody na poziomie od 500 do 1000 l/h oraz maks. temperatura podgrzewania wody wynosząca do 80oC i 155oC w trybie pracy z parą). Bezpieczeństwo eksploatacji gwarantują takie systemy jak czujnik, który automatycznie wyłącza kocioł w przypadku braku paliwa, czujnik temperatury spalin, który wyłącza silnik gdy ich temperatura przekroczy 300oC, zabezpieczenie przed pracą na sucho, oraz system tłumienia drgań SDS redukujący pulsacje ciśnienia w układzie wysokociśnieniowym. W zestawie promocyjnym z urządzeniem HDS 10/20-4M, dysze, FRV 30 oraz opakowanie 2,5l środka czyszczącego do mycia wysokociśnieniowego maszyn rolniczych, doskonale sprawdzającego się w czyszczeniu uporczywych zabrudzeń z oleju, smaru czy smoły.

Urządzenia objęte wiosenną promocją. Szczegóły na stronie www.karcher.pl

infolinia: 801 811 234

Podobał się artykuł? Podziel się!

MULTIMEDIA

×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (0)

BRAK KOMENTARZY

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.224.151.24
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!