Firma działa od 2006r. i specjalizuje się w imporcie ciągników z Kraju Kwitnącej Wiśni. Są to przede wszystkim ciągniki małej mocy, w przedziale od 10KM do 50KM. W ofercie znaleźć można pojazdy takich marek jak: Kubota, Mitsubishi, Janmar, Hinomoto, Shibaura i Iseki.

- Jesteśmy bezpośrednim importerem tych ciągników, a to daje gwarancje deklarowanego stanu technicznego czy też przebiegu maszyn – zapewnia Wojciech Andrzejewski z Traktomix. - Powszechne w Europie praktyki związane z fałszowaniem stanu faktycznego używanych pojazdów, w Japonii są nie akceptowalne.

Importer zapewnia też, że w ofercie ma stale około 500 sztuk traktorków. Zainteresowani znajdą również potrzebny do nich osprzęt, który importer wykonuje również na zamówienie klienta. Jest to zarówno sprzęt uprawowy, taki jak pługi, agregaty uprawowe, brony wirnikowe, glebogryzarki, jak i opryskiwacze, kosiarki do trawy, czy też dedykowane do mini-ciągników przyczepy i skrzynie kiprujące. Dostępny są również ładowacze czołowe z osprzętem różnego typu czy widlaki.

Oferowany osprzęt obejmuje też pługi śnieżne i odśnieżarki, piaskarki, wiertnice, koparki, rębaki do drewna i zamiatarki. To sprawia, że zakupiony mini-traktor stanie się ciągnikiem uniwersalnym i sprawdzi się może zarówno jako maszyna pomocnicza w każdym gospodarstwie rolnym, ogrodniczym czy sadowniczym.

Podobał się artykuł? Podziel się!