PARTNERZY PORTALU
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl

Väderstad wydłuża gwarancję

Väderstad wydłuża gwarancję

Väderstad wprowadza dwuletni okres gwarancji dla wszystkich swoich produktów. Wydłużony okres gwarancyjny nie wprowadza większych ograniczeń niż w przypadku dotychczasowego roku.- Przez wprowadzenie wydłużonego okresu gwarancyjnego firma Väderstad chce zapewnić o najwyższej jakości swoich produktów. - Odzwierciedla to nasze przywiązanie do wysokiej jakości, na co ma wpływ każdy etap rozwoju i wdrożenia produktu, począwszy od wyboru odpowiednich materiałów do metod testowania gotowych maszyn - mówi Fredrik Lunden, dyrektor marketingu w Väderstad.

Jednocześnie przedstawiciele firmy zapewniają, że na droższych rozwiązaniach użytkownik nie traci, bo zapewniają one dłuższą żywotność maszyny, a jeśli działa bezproblemowo przez długie lata, osiąga też wysoką cenę na rynku sprzętu używanego. W ten sposób w rezultacie okazuje się tańsza od innych maszyn.

-We wszystkim co robimy pod uwagę bierzemy długoterminowe perspektywy. Pracowaliśmy długo i ciężko, aby móc zaoferować bezpieczeństwo naszym klientom na długie lata - tłumaczy Lunden. - Rozwój maszyn rolniczych i nowoczesnych technologii stosowanych w rolnictwie to sedno szeroko zakrojonych działań Väderstad. Jesteśmy pewni jakości naszych maszyn i metod rozwoju oraz badań więc postanowiliśmy zaoferować naszym klientom dwuletnią gwarancję - dodaje

Väderstad podczas prac projektowych testuje różnorodne rozwiązania techniczne w symulacjach komputerowych oraz podczas prób polowych, którym poddaje prototypy. System testowania sprzętu było opracowywany przez konstruktorów przez wiele lat. W jego skład wchodzą różnorodne urządzenia oraz wiedza.

Maszyny z dwuletnim okresem ochronnym producenta są już w sprzedaży także w Polsce. Maciej Matuszewski, specjalista ds. marketingu z polskiego oddziału Väderstad wyjaśnia Farmerowi, że dwuletnia gwarancja będzie obowiązywała na podobnej zasadzie jak roczna. Nie ma tu konieczności np. wykonywania obowiązkowych przeglądów serwisowych.

- Jedynym takim obostrzeniem jest przepracowanie maszyną w ciągu dwóch lat nie więcej jak 1000 ha na 1 m szerokości roboczej (czyli np. maszyny o szer. rob. 3 m - 3 tys. ha). W przypadku siewników jest to łatwe do stwierdzenia, w maszynach uprawowych - ciężko to stwierdzić. Standardowym warunkiem jest też wyposażenie w oryginalne części zamienne - wyjaśnia Matuszewski

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (4)

 • cyganski 2013-01-05 07:17:39
  obecnie trudno oceniac ruch Vadersted, jako pozytywny. Wszyscy teraz wydluzaja gwarancje, nawet MTZ-producent znanych "bialorusiek" z Minska, oferujac czesci i wszystkie wersje traktorow po cenach bardzo konkurencyjnych.
 • jarki 2013-01-03 17:31:10
  przykro ale niema się czym podniecać
  @imen ma rację za takie pieniądze należy się jakość
 • tommy 2013-01-03 13:01:15
  Tak, tylko ile zapłacisz nawet za drugą taką wiertarkę, a ile np za komputer sterujący siewnikiem.
 • imen 2013-01-03 12:15:07
  dwa lata to jest gwarancji na chińską wiertarkę z biedronki a tu wielkie chalo
ZOBACZ WSZYSTKIE KOMENTARZE

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.80.81.223
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!