W lutym br. w Wielkiej Brytanii wystartował kolejny cykl prezentacji ciągników Valtra o nazwie Valtra Demo Tour 2015. Pokazy w tym roku mają wyjątkowy charakter – obejmują aż 12 krajów Europy i skończą się dopiero w listopadzie podczas targów Agritechnica 2015.

- Pierwsza część polskiego Demo Tour, którą organizujemy w maju br. odbywa się na terenie lotniska w Bednarach. Druga część pokazów odbędzie się jesienią – po targach Agro Show 2015. Będziemy wówczas prezentować nasze maszyny w pracach polowych w kilku miejscach w całej Polsce – mówi Adam Wiatroszak z działu marketingu firmy Valtra.

Podczas odbywających się przez 8 dni roboczych pokazów na lotnisku (6-15 maja br.), na którym co roku odbywa się wystawa Agro Show zaprezentowano pełną gamę ciągników Valtra. Największą uwagę poświęcono jednak najnowszemu produktowi z Finlandii – 4 generacji ciągników serii T.

Każdy z rolników, który zjawi się na pokazach ma możliwość przetestowania w pracach transportowych i polowych pełnej palety ciągników T4 o mocy od 145 do 235 KM w trzech wersjach wyposażenia.

Wszyscy, którzy chcieliby pojawić się na pokazach (potrwają do piątku 15 maja), powinni wypełnić specjalny formularz na stronie internetowej producenta, bądź skontaktować się z lokalnym punktem dealerskim.  

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wczorajszego dnia (12.05.2014) z Bednar. 

Podobał się artykuł? Podziel się!