PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Valtra Unlimited, czyli ciągnik bez ograniczeń

Autor: farmer.pl/K.Hołownia

Dodano: 10-09-2013 09:23

Tagi:

Wyróżnikiem marki Valtra jest fabryczna konfiguracja ciągników dostosowanych do indywidualnych potrzeb użytkownika. Teraz fiński producent umacnia swój charakter dzięki Studio Unlimited, które wykona wszelkie możliwe modyfikacje ciągników na życzenie klientów.- Jeżeli klient zapragnie mieć ciągnik złotego koloru albo fotel operatora obszyty specjalną skórą, powinien się zwrócić właśnie do nas. Możemy to dla niego zrobić. W praktyce większość zamówień dotyczy dostosowania ciągników do określonego typu prac i obejmuje montaż pomocniczych układów hydraulicznych, kamer cofania, wyposażenia do pracy w lesie, centralnego układu smarowania czy oświetlenia specjalnego - mówi Petri Loukiala, kierownik projektu w firmie Unlimited Studio.


Unlimited Studio jest częścią zakładów produkcyjnych Valtry. Dlatego specjalne zamówienie klient może złożyć bezpośrednio u sprzedawcy ciągnika, oszczędzając w ten sposób czas i pieniądze.

- Wszystkie modyfikacje są objęte fabryczną gwarancją producenta ciągnika. Korzystamy z całego doświadczenia firmy Valtra - od fazy projektowania aż po etap sprzedaży. Numer podwozia każdego ciągnika, który modyfikujemy, nosi oznaczenie części lub wyposażenia zamontowanego przez Unlimited Studio, co ułatwia zamawianie części zamiennych w przyszłości - dodaje Petri Loukiala.

Jak sugeruje nazwa, Unlimited Studio może wykonać wszelkie modyfikacje, które zaproponuje klient. Jedyne ograniczenia wiążą się z wymogiem zachowania funkcjonalności wszystkich podzespołów ciągnika i zgodności z przepisami ruchu drogowego oraz wymogami homologacyjnymi.

Cennik już zawiera wykaz wszystkich popularnych modyfikacji. Ponadto wszystkie ciągniki zmodyfikowane przez Unlimited Studio są wyposażone w specjalne wykładziny podłogowe, pokrowce foteli, logo na kierownicy i przednie logo firmy Unlimited.

Początkowo oferta firmy Unlimited będzie skierowana wyłącznie do klientów w Finlandii, ale planowane jest jej rozszerzenie na inne kraje.

Klienci mogą zamawiać wyposażenie Unlimited bezpośrednio u dealerów, dzięki czemu ciągnika nie trzeba nigdzie przewozić.

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (2)

  • vmuser2225 2013-09-10 16:08:41
    No i po co to komu? Tam w dalekiej Finlandii rolnicy pewnie już pieniądze rozrzutnikami na pola wywożą.
  • No i UJ. 2013-09-10 09:50:01
    A może tak ceny zboża UNLIMITED? Co za marketingowy bełkot.
ZOBACZ WSZYSTKIE KOMENTARZE

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.80.68.137
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!