Mottem Valtry było zawsze dostarczenie kupującemu ciągnika dostosowanego dokładnie do jego potrzeb. Oprócz elementów czysto technicznych, wchodzi w to równeiż barwa Maszyny. Wraz z wprowadzeniem nowych modeli wybór opcji kolorystycznych jest regularnie aktualizowany. Najpopularniejszym kolorem był tradycyjnie kolor czerwony Valtra, stanowiący niemal 40 proc. całej produkcji. Wśród najnowszych opcji kolorystycznych popularność zyskał również kolor czarny i szary.

Czerwony kolor jest rówież najbardziej popularny w Polsce. - Podstawowym kolorem był do tej pory czerwony. Inne barwywymagały niewielkiej dopłaty. Często bywa tak, że kupujący otrzymuje wybrany przez siebie kolor w ramach rabatu - mówi Krzysztof Jurek z firmy AgroJurek z Sulechowa.

Nową opcją kolorystyczną jest m.in. czerwny metalik o ciemniejszym odcieniu, zbliżony do bordowego. (tradycyjny kolor czerwony pozostał niezmieniony). Podobnie kolor zielony metaliczny ma również ciemniejszy odcień i jest zbliżony do zieleni sosnowej, a niebieski metaliczny jest aktualnie zbliżony do ciemnoniebieskiego. Największa zmiana dotyczy koloru srebrnego, który jest teraz zbliżony do koloru ciemnoszarego grafitowego.

Nowe, dostępne opcje lakierów to: czerwony, czerwony metaliczny, szary metaliczny, czarny, biały, pomarańczowy, zielony metaliczny i niebieski metaliczny.

Więcej na temat ciągników Valtra

Podobał się artykuł? Podziel się!