PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

W potrójnym zestawie

W potrójnym zestawie

Do tej pory Unia Group oferowała zestawy koszące składające się z dwóch kosiarek. Teraz do palety maszyn zielonkowych dołączyły potrójne zestawy o szerokości roboczej 7,8 lub 8,6 m.Nowe zestawy składają się z kosiarek Alka XL montowanych po bokach i z przodu ciągnika. Taka kombinacja jest w stanie osiągnąć wydajność 7-8 ha/godz. Do pracy z maszynami wymagany jest ciągnik o mocy 120-170 KM z przednim TUZ i WOM pracującym z prędkością 1000 obr./min.

Tylne kosiarki zestawu zostały zawieszone na wspólnej ramie. Elementy robocze i zmodernizowany system kopiowania terenu zostały wykonane na bazie sprawdzonych kosiarek Alka XL.

Symetrycznie rozłożona masa maszyny nie obciąża nadmiernie ciągnika. Kosiarki tylne do transportu składane są hydraulicznie za ciągnikiem, dzięki czemu podczas przejazdu po nierównościach, ciągnik nie jest narażony na gwałtowne boczne przechyły.

W zależności od potrzeb, kosiarki  mogą być wyposażone w spulchniacz lub zgniatacz pokosu, które przyspieszają przesychanie materiału i często eliminuje potrzebę dodatkowego przetrząsania trawy przed jej zbiorem

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (0)

BRAK KOMENTARZY

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.166.212.152
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!