Kombajn John Deere W330 to najnowsza z maszyn żniwnych amerykańskiego koncernu. Kompaktowy kombajn ma konkurować na rynku maszyn przeznaczonych dla średniej wielkości gospodarstw.

- John Deere W330 jest przeznaczony na areały 100-200 ha. Połowa rynku kombajnów w Polce to maszyny o mocy do nieco ponad 200 KM. Chcemy być jak najbardziej konkurencyjni w tym segmencie - mówi Mateusz Janicki, spcjalista ds. kombajnów zbożowych z John Deere Polska.

Model W330 dysponuje silnikiem o mocy 206 KM. Jak zapewniają przedstawiciele John Deere, maszyna 5-klawiszowa o kompaktowych wymiarach cechuje się dużą wydajnością nawet przy wilgotnym plonie.
John Deere W330 wyposażony jest w 3 bębny separujące ziarno i zbiornik o pojemności aż 5200 litrów. Maszyna powstała w kooperacji z fińskim producentem kombajnów Sampo.

Nowe kombajny John Deere będzie można zobaczyć już podczas wystawy Agro Show w dniach 19-22 września w Bednarach. Wtedy też będzie można poznać ceny maszyn i przygotowane warunki finansowania fabrycznego John Deere Financial.

Podobał się artykuł? Podziel się!