Ciągnik rolniczy Farmtrac 7110 DT to najmocniejszy model z oferty producenta z Mrągowa. Maszyna jest napędzana silnikiem Perkinsa, a za przeniesienie napędu odpowiadają renomowane układy ZF.


Zadowolenia z wyróżnienia nie kryje Piotr Kalinowski, dyrektor handlowy Farmtrac Tractors Europe Sp. z o.o. Jednocześnie zapowida podjęcie prac nad modelem 130-konnym.

- Firma Farmtrac sukcesywnie poszerza ofertę handlową, między innymi poprzez zwiększenie zakresu mocy produkowanych modeli ciągników. Wprowadzone w 2012 roku najnowsze ciągniki, 100 konny FT 7100DT i 110 konny FT 7110DT wspaniale zostały przyjęte przez rynek polski, co tylko potwierdziło słuszność kierunku rozwoju - tj. pójście w stronę większej mocy. Stąd zapadły na szczeblu Zarządu firmy decyzje o podjęciu prac rozwojowych nad wprowadzeniem 130 konnego ciągnika Farmtrac, już w 2014 roku - zapowiada Kalinowski.

To już trzecie wyróżnienie dla Farmtraca w ciągu trzech lat. Uroczyste wręczenie tytułów nastąpi 8 marca podczas targów Agrotech. Konkurs jest organizowany przez Instytut Technologiczno-Przyrodniczy (Oddział w Warszawie) przy współpracy redakcji "AGRO", Targów Kielce, Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego i Przemysłowego Instytutu Maszyn Rolniczych.

Uroczyste wręczenie tytułów i statuetek odbędzie się w dniu 8.03.2013 na targach AGROTECH w Kielcach. Już teraz zapraszamy Państwa do odwiedzenia stoiska Farmtrac i przyjrzenia się z bliska nagrodzonemu ciągnikowi.

Podobał się artykuł? Podziel się!