Kończy się XIV wystawa rolnicza Agro Show. Chociaż w ciągu pierwszych dwóch dni imprezy (piątek i sobota) frekwencja wśród zwiedzających nie była wysoka, w niedzielę przybyły tłumy zwiedzających. Rolnicze show odwiedziło ponad 129 tys. osób (dane z niedzieli z godz. 14.00), w tym aż 400 zorganizowanych grup autokarowych.

Było na co popatrzeć, bo i wystawców było wielu -740, w tym 90 firm zagranicznych. Oprócz stoisk, które zajęły powierzchnię 14,5 ha, wiele maszyn można było zobaczyć na poletkach pokazowych lub ringu nowości.

Przedstawiciele organizatora wystawy, czyli Polskiej Izby Gospodarczej Maszyn i Urządzeń Rolniczych, wyrazili swoje zadowolenie z przebiegu imprezy. – Co najważniejsze, ludzie wiedzą co to jest Agro Show w Polsce. I z tego trzeba się cieszyć. Podziękowanie i chwała należy się zwiedzającym, czyli polskim rolnikom – podsumował Dworakowski.

Wiadomy jest już termin kolejnej wystaww w Bednarach: 20-23 września 2013 r. Z kolei targi Agro Show Polskie Zboża odbędą się 25-26 maja 2013 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!