PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Z elektronicznym panelem sterowania

Z elektronicznym panelem sterowania

Metaltech z Mirosławca wprowadził do swojej oferty nowy produkt – przyczepę samozbierającą Roto 6.Maszyna jest przeznaczona do zbioru świeżych zielonek, traw na sianokiszonkę oraz słomy i siana. System 23 noży docinających pozwala zebrać materiał rozdrobniony w 5-centymetrowe odcinki, co pozwala na dobre zakiszanie paszy w pryzmie lub silosie. W takim wyładunku przydatny jest hydraulicznie sterowany dyszel, który pozwala na uniesienie podbieracza, dzięki któremu wjazd na wzniesienie nie będzie problemem.

Sterowanie wszystkimi mechanizmami przyczepy jest hydrauliczne, ale dla komfortu operatora do kabiny ciągnika wprowadzony jest panel elektroniczny. Przyczepę wyposażono także w system automatycznego rozładunku kontrolowany przez czujniki w skrzyni ładunkowej.

Roto 6 ma pojemność 27 m3 i ładowność 6 ton. Do współpracy potrzebuje ciągnika o mocy około 100 KM. Warto wspomnieć, że Metaltech ma już doświadczenie w produkcji przyczep samozbierających (przyczepy Mirosławiak sprzed 10 lat). Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (0)

BRAK KOMENTARZY

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.81.197.24
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!