PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Zbiornik bez krawędzi i spawów

Zbiornik bez krawędzi i spawów

Autor: farmer.pl/K.Hołownia

Dodano: 02-09-2013 09:04

Tagi:

Rozsiewacz ZA-TS z innowacyjnym zbiornikiem bez narożników i spawów oraz terminal Amatron 3 to przykład nowych produktów Amazone, które zostaną zaprezentowane podczas zbliżającej się wystawy Agro Show.Podczas wystawy firma Amazone zaprezentuje pełen program maszyn do uprawy gleby, siewu, nawożenia i ochrony roślin, prezentując w sumie 23 ma-szyny z najnowszej oferty. Najważniejszą nowością na stoisku jest w tym roku zawieszany rozsiewacz nawozów ZA-TS.

Producent zapewnia, że nową maszynę wyróżnia ogromna precyzja oraz naj-wyższy komfort obsługi - zaproponowany w zupełnie nowym wymiarze. Nowy mechanizm rozsiewający pozwala aplikować nawozy mineralne na szerokość roboczą od 24 do 54 metrów.

Ważną nowością jest również wytłaczany zbiornik bez narożników, krawędzi i spawów a także zintegrowany w tarczach układ do rozsiewu granicznego Au-toTS, elektrycznie uaktywniany z ciągnika.

Intergralnym dla rozsiewacza i nowym urządzeniem jest również terminal ob-sługowy Amatron 3. Jest to terminal do obsługi rozsiewaczy nawozów, opry-skiwaczy polowych i siewników. Tym terminalem można dzięki ISOBUS ob-sługiwać również wszystkie maszyny Amazone i innych producentów kompa-tybilne ze standardem ISOBUS. Amatron 3 jest też kompatybilny ze wszystki-mi znajdującymi się na rynku systemami Amatron+.

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (0)

BRAK KOMENTARZY

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.167.216.239
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!