Na tegoroczne targi Agritechnica 2015 firma Zetor zapowiedziała prezentację szeregu nowości. Największą ma być nowa koncepcja wyglądu ciągników, której współautorem jest włoska firma Pininfarina. Włoskie biuro projektowe działa na rynku od 85 lat i może pochwalić się współpracą z firmami takimi jak: Ferrari, BMW czy Toyota.

Poza tym, podczas targów Agritechnica 2015, Zetor Tractors przedstawi też prototypy nowych ciągników rolniczych, które w przyszłości rozszerzą portfolio firmy.   

- Chodzi o cel, który w przeszłości firma Zetor Tractors a.s. zadeklarowała. Kolejnym celem  pozostaje rozszerzenie szeregu modeli z aktualnych 4 na 6 tak, abyśmy zaspokoili zapotrzebowanie na zakres mocy od 50 do 200 koni mechanicznych. W ostatnich kilku latach przedstawiliśmy kilka nowości, które są odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku. Mamy nadzieję, że tymi działaniami oraz tym, że spełniamy nasze obietnice, przekonamy klientów oraz potencjalnych dealerów do tego, aby zdecydowali się na markę Zetor - dodaje Adam Žert, dyrektor działu sprzedaży i marketingu. 

Podobał się artykuł? Podziel się!