Firma prężnie działa na polskim rynku, od wielu lat znajdując się na podium wśród najlepiej sprzedających się ciągników. Pierwszy ciągnik został sprzedany 26.09.1995 roku i do końca tamgeto roku sprzedano w sumie 118 szt. Zetorów.

Najlepszym pod względem ilości sprzedaży okazał się rok 2006, który zamknął się wynikiem 2931 maszyn. W sumie, przez 20 lat firma sprzedała ponad 34,4 tys. ciągników.

Warto przytoczyć kilka faktów z historii spółki, która osiągnęła tak duży sukces rynkowy.

23 maja 1995 r. nowa spółka z siedzibą w Kaliszu została zarejestrowana pod nazwą Moto-Zetor Polska Sp. z o.o. Założyły ją firmy Zetor z Brna i Motokov z Pragi czeskiej. Obie firmy miały po 50 proc. udziałów w spółce.

Podstawowym celem działalności nowo powstałej firmy miał być montaż z komponentów i sprzedaż hurtowa ciągników marki Zetor na rynku polskim .

Od początku planowano założenie firmy w Kaliszu, gdyż wcześniej generalnym importerem Zetora w Polsce była Agroma Kalisz. Za Kaliszem przemawiały też inne ważne atuty – położenie blisko centrum Polski i niezbyt duża odległość od zakładu macierzystego w Brnie.

Dodatkowo udało się pozyskać w Kaliszu firmę , która była w stanie na odpowiednim poziomie jakościowym i ilościowym podjąć się montażu ciągników – WSK PZL Kalisz. W Kaliszu montowane były ciągniki Zetor 3320/40, Zetor 5320/40 i 7320/40 – modele wywodzące się bezpośrednio z bardzo popularnych ciągników Zetor 5211 i 7211.

We wrześniu 1998 r., wraz ze zmianą przepisów celnych zakończono montaż ciągników i od tej pory ciągniki zaczęły przyjeżdżać w całości. Początkowo do transportu ciągników z Brna do Kalisza wykorzystywano kolej, ale w końcu ze względu na koszty i wiele przeszkód transportowych (ciągniki na wagonach kolejowych często były okradane) zdecydowano się na transport samochodami ciężarowymi.

W styczniu 2001 r. firma zmieniła adres i do dziś znajduje się w Kaliszu przy ulicy Wrocławskiej 48. Wraz ze zmianą adresu rozpoczęto też sprzedaż detaliczną ciągników dla okolicznych rolników.