Martin Steinbichler ma 35 lat i pochodzi z miejscowości położonej nieopodal Wolfsegg w Dolnej Austrii. Szybko został szefem zespołu sprzedaży Pöttingera na rynykach rodzimych Austrii i Niemiec.

Młody specjalista od techniki rolniczej zdobywał swoje doświadczenie jako szef dwóch oddziałów RWA (Raiffeisen Ware Austria) w Centrum Techniki w Hofkirchen i Kirchdorf. Dzięki dobrym relacjom wynikającym z bliskiej współpracy pomiędzy RWA a Pöttinger przez wiele lat, Steinbichler poznał działalność firmy i doskonale zapoznał się z produktami.

-Bliskość klienta, innowacyjne struktury sprzedaży i otwarta linia komunikacji są filarami, które prowadzą Pöttingera do sukcesu. Moją pracą będzie wzmacnianie naszej organizacji – mówi nowy szef zespołu.
W Pöttingerze pracujemy nieprzerwanie dla naszych klientów właśnie od 140 lat. Jako rodzinna firma dążymy do rzetelnego partnerstwa oraz prawdziwych i wiarygodnych relacji biznesowych. Zespół Martina Steinbichlera będzie kontynuował realizację tego celu z powodzeniem – powiedzieli główni menadżerowie firmy - Heinz i Klaus Pöttinger.

Podobał się artykuł? Podziel się!