Oferta finansowania fabrycznego maszyn rolniczych Metal-Fach, to przede wszystkim odpowiedź na oczekiwania rolników. Coraz częściej szukają oni bowiem wygodnego i atrakcyjnego źródła finansowania maszyn.

Partnerem finansowym firmy Metal-Fach w tym zakresie jest bank BZ WBK Leasing. W związku z tym oferta finansowania fabrycznego będzie dostępna nie tylko w punktach sprzedaży Metal-Fach, ale również w 800 oddziałach banku.

Na chwilę obecną rolnicy mogą skorzystać z oferty pożyczki w trzech wariantach. Pierwszym jest 5 x 20 proc. na 12 miesięcy, z udziałem własnym na poziomie 20 proc. i kwartalnych ratach spłaty. Kolejny wariant 5 x 20 proc. przez okres 24 miesięcy z 20 proc. udziałem własnym i półrocznymi ratami. Ostatnia z opcji 4 x 25 proc. na okres 18 miesięcy wiąże się z 25 proc. udziałem własnym i półrocznymi ratami spłaty. Jak zapewniają przedstawiciele firmy Metal-Fach koszt obsługi pożyczki to tylko 1 zł doliczona do każdej raty.

- Finansowanie fabryczne to nowatorskie i optymalne rozwiązanie, dzięki któremu polscy rolnicy oprócz informacji o maszynie, otrzymują w punkcie sprzedaży w pełni dopasowaną ofertę pożyczki. Oznacza to znaczną oszczędność czasu, który jest dla rolników bardzo istotny – komentuje Jacek Zwierski, Dyrektor Sprzedaży ds. Rynku Rolnego BZ WBK Leasing.

Jak zapewnia Zwierski, poza korzyściami finansowymi, rolnicy mogą liczyć na sprawną obsługę i minimum formalności.

Podobał się artykuł? Podziel się!