Mechanik na Medal – VI edycja

Uczestnikiem konkursu mogła zostać osoba pełnoletnia zatrudniona na podstawie umowy o pracę w zakładzie serwisowym maszyn rolniczych, wykonująca prace związane z naprawą maszyn rolniczych, a także przedsiębiorca prowadzący zakład serwisowy maszyn rolniczych.

O zwycięstwo w ostatecznej rozgrywce walczyło 5 mechaników, którzy okazali się najlepsi w eliminacjach on-line. Panowie zmierzyli się w bezpośredniej rywalizacji podczas etapu praktycznego, który miał miejsce 21 września 2017 roku w Technikum Inżynierii Środowiska i Agrobiznesu w Poznaniu. Finał teoretyczny odbył się w Bednarach podczas Agro Show.

Laureatami szóstej edycji konkursu „Mechanik na Medal” zostali:

I miejsce – Adam Baworski

II miejsce – Dawid Żłobicki

III miejsce – Radosław Kaczmarski

 

Młody Mechanik na Medal – V edycja

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół rolniczych pragnących rozwijać swoje zainteresowania i umiejętności w zakresie obsługi technicznej maszyn rolniczych. Młodzi mechanicy ze szkół z całej Polski mieli do wykonania zadania praktyczne oraz serię pytań teoretycznych. Uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie ambitnie walczyli o atrakcyjne nagrody. Dodatkowo przyznane zostały również nagrody dla szkół, których uczniowie zajęli 1, 2 lub 3 miejsce w konkursie.

Laureatami piątej edycji konkursu „Młody Mechanik na Medal” zostali:

I miejsce – Adam Kontowski – ZSR Lututów

II miejsce – Krzysztof Kałat – ZSP1 Gniezno

III miejsce – Adam Wiśniewski – ZSOiZ Mońki

 Serwis na Medal – V edycja

Celem konkursu jest promocja usług serwisowych oraz podkreślenie ważnej roli, jaką obsługa serwisowa odgrywa w procesie eksploatacji maszyn. Konkurs skierowany jest do zakładów prowadzących działalność gospodarczą w zakresie obsługi technicznej maszyn rolniczych i dysponujących do tego celu wydzielonymi i odpowiednio wyposażonymi stanowiskami. Rywalizacja w tym roku była bardzo emocjonująca.

Laureatami piątej edycji konkursu Serwis na Medal zostali:

I miejsce – Raiffeisen Agro-Technika ze Śremu

II miejsce – Pol-Agra z Płońska

III miejsce – Perkoz z Brodnicy

Podobał się artykuł? Podziel się!