PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

New Holland przejmuje Kongskilde

New Holland przejmuje Kongskilde Przejęcie sektora rolnego Kongskilde znacznie rozszerzy portfolio maszyn z grupy New Holland Agriculture; Fot. prasowe

W wyniku zawartego porozumienia firma New Holland Agriculture rozszerzy swoją ofertę o nowe linie produktów, przejmując tym samym sektor rolniczy "Grass and Soil" spółki Kongskilde.Przejęcie przez firmę New Holland obejmie m.in. marki: Kongskilde, Överum i JF, produkujące maszyny uprawowe, do siewu oraz zielonkowe. Ponadto, aby zapewniać ciągłe wsparcie dla swoich produktów, grupa Kongskilde będzie dalej działać poprzez bieżącą organizację handlową oraz sieć dealerów i importerów.

Jak informują przedstawiciele New Holland Agriculture, porozumienie to stanowi ważną część strategii marki New Holland, która ma na celu zapewnić klientom na całym świecie innowacyjne i kompleksowe rozwiązania rolnicze, wzbogacając katalog produktów o maszyny do uprawy gleby i siewu oraz poszerzyć go o ofertę maszyn zielonkowych.

– Przejęcie działalności związanej z maszynami uprawowymi, do siewu i zielonkowymi Kongskilde wzbogaci ofertę New Holland Agriculture o kolejną kluczową gamę produktów z sektora rolniczego. Sieć dealerów i importerów Kongskilde w dalszym ciągu będzie służyć jako forma kontaktu z klientami. Porozumienie otworzy nowe możliwości i przyczyni się do powstania solidnych fundamentów rozwoju działalności i marek Kongskilde. Ponadto będziemy stopniowo wcielać produkty tej firmy do portfela New Holland – powiedział Carlo Lambro, prezes New Holland Agriculture.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (2)

  • ja 2016-10-31 16:11:15
    @ ktos normalnie zmienią się numery kont bankowych na które płyną hajsy a reszta zostanie bez zmian, tle że na pokazach do NH będą zapinać Kongskilde a w katalogach Kongskilde maszyny będą ciągane przez niebieskich albo czerwonych zależnie od popytu na danym rynku
  • Ktos 2016-10-31 15:06:40
    Ciekawe jak to będzie ......
ZOBACZ WSZYSTKIE KOMENTARZE

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.159.85.193
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!