Międzynarodowa wystawa rolnicza Agro Show to największa impreza branżowa w Polsce i jedna z największych w Europie. Co roku gromadzi kilkuset wystawców oferujących tysiące maszyn, urządzeń i innych środków niezbędnych do produkcji rolnej. Przez cztery dni trwania targów odwiedza je około 100 tys. osób. Oprócz tradycyjnych stoisk z najnowszą ofertą handlową, tradycją podpoznańskiej imprezy są również pokazy maszyn w pracy, ring nowości, seminaria i spotkania tematyczne. 

Podczas wystawy będzie miał miejsce szczególny kolportaż wrześniowego wydania Farmera. Nasi dziennikarze będą obecni na najważniejszych wydarzeniach targowych, opiszą prezentowane nowości i przeprowadzą szereg wywiadów video z wystawcami i ekspertami, które będzie można obejrzeć na portalu farmer.pl. Wszystkie aktualności można będzie znaleźć w serwisie tematycznym na stronie farmer.pl.

Podczas Targów do wygrania będzie 10 tabletów! 

Wystarczy tylko zrobić jedną z poniższych rzeczy: 
- zapisać się do newslettera 
- dodać zdjęcie na naszym facebooku 
- dodać ogłoszenie na nowej gieldzierolnej.pl

Można zrobić to w domu lub bezpośrednio na Targach! Proszę szukać hostess z flagami Miesięcznika Farmer, które wypełnią za Państwa zgłoszenie na tablecie.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska: SEKTOR D, droga 3, stoisko nr 297

Po raz kolejny zapraszamy na POLSKIE SMAKI - degustację wyrobów spożywczych krajowych producentów. W tym roku będą u nas:

Zapraszamy także najmłodszych Farmerów i Farmerki do KĄCIKA MAŁEGO FARMERA! Dzieci będą mogły skorzystać z licznych atrakcji takich jak: 

- malowanie twarzy 
- wata cukrowa 
- popcorn 
- robienie wielkich baniek mydlanych 
- quizy z nagrodami:)

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy!

Podobał się artykuł? Podziel się!