Od nowego roku klienci będą mieli możliwość nabycia topowych opon czeskiego producenta u swoich lokalnych dealerów ogumienia. W ten sposób Mitas kontynuuje realizację strategii i koncentruje się na wzmacnianiu marki Mitas.

Opony Mitas Premium mają taką samą jakość i takie same parametry techniczne jak opony Continental, które firma produkuje od 2004 r.

Niewątpliwą zaletą tej serii opon są także bardzo dobre warunki gwarancji: 6 lat generalnej gwarancji od daty produkcji czy też darmowa wymiana opony jeśli usterka pojawi się w ciągu pierwszych 2 lat od założenia.

 Jak powiedział Andrew Mabin, dyrektor ds. handlu i marketingu firmy Mitas, przodujący producenci maszyn rolniczych pozytywnie zareagowali na opony z serii Mitas Premium, zastępujące opony Continental, dlatego firma zdecydowała się na dalszy krok zgodny z przyjętą strategią i od stycznia 2016 r. rozpocznie się sprzedaż opon Mitas Premium także na rynku części zamiennych.

- W przeciągu roku informowaliśmy naszych partnerów handlowych z sieci dystrybucji o dostawach opon Mitas Premium. Wszyscy reagowali pozytywnie, dzięki czemu upewniliśmy się, że już teraz na rynku istnieje zapotrzebowanie na nasze opony - mówi Mabin.

Podobał się artykuł? Podziel się!