Podpisana umowa KFMR Krukowiak z BZ WBK Leasing ma ułatwić rolnikom zakup opryskiwaczy serii: Apollo 1000-2000 l (belki hydrauliczne PHX, PHA, PHN i PHB), Orion 2500-3000 l oraz serii Goliat Plus 2500-6000 l.

"Przeciągające się wdrażanie nowego dofinansowania dla polskiego rolnictwa oraz zawirowania z tym związanie nie sprzyjają inwestowaniu w maszyny, dlatego właśnie Krukowiak otwiera nową furtkę, dzięki której nawet rolnicy, nie posiadający wystarczających środków na zakup maszyny za gotówkę, będą mogli nabyć ją z odroczoną płatnością nawet do dwóch lat" - czytamy w komunikacie producenta maszyn z Kujaw.

- Zależało nam przede wszystkim na przejrzystości warunków kredytowania, dlatego właśnie postawiliśmy na BZ WBK Leasing – mówi Seweryn Borkowski, prezes KFMR Krukowiak. – Nasze finansowanie fabryczne udzielane jest bez odsetek, a w przypadku rocznego okresu kredytowania klient nie ponosi także kosztów prowizji.

Nie bez znaczenia także pozostawał fakt, że BZ WBK posiada najbardziej rozbudowaną sieć opiekunów klientów na terenie całego kraju. Gwarantuje to fachową i szybką obsługę osób zainteresowanych zakupem maszyn za pośrednictwem finansowania fabrycznego.

Podobał się artykuł? Podziel się!