PARTNERZY PORTALU
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl

Prezes Grupy Kuhn: Polska trzecim rynkiem maszyn w Europie

Prezes Grupy Kuhn: Polska trzecim rynkiem maszyn w Europie Prezes Kuhn Group, Thierry Krier (drugi z lewej) nieczęsto pojawia się na branżowych wystawach ale dla polskiego Agro Show zrobił wyjątek; fot. KW

Autor: Karol Wieteska

Dodano: 29-09-2017 11:29

Tagi:

Dla podkreślenia jak ważnym partnerem handlowym dla francuskiego Kuhna jest Polska, podczas wystawy Agro Show stoisko firmy odwiedził sam prezes Kuhn Group, Thierry Krier.Prezes Kuhn Group, Thierry Krier rzadko pojawia się na wystawach branżowych, ale w tym roku zrobił wyjątek i przybył na największą w naszym kraju wystawę maszyn i sprzętu rolniczego Agro Show w Bednarach.

Polska plasuje się na trzecim miejscu w Europie pod względem sprzedaży produktów Kuhn oraz czwartym na świecie. Wyprzedzają nas Francja, co jest oczywiste zważywszy na to skąd wywodzi się marka oraz Niemcy. Jesteśmy natomiast przed takimi krajami jak Wielka Brytania, Włochy czy Hiszpania.

- Jesteśmy bardzo dumni z tego że mamy bardzo dynamiczną załogę w Polsce. Dlatego też dla MyKuhn (portal dla klientów dający dostęp do porad w zakresie konserwacji i użytkowania maszyn oraz zwiększenia opłacalności inwestycji, przyp. red.) , który jest zupełnie nowym projektem w grupie Kuhn, właśnie Polska została wybrana jako kraj pilotażowy i tutaj też MyKuhn startuje jako pierwszy - powiedział Thierry Krier.

- Zdajemy sobie sprawę z tego, że elektronika zajmuje obecnie ważną pozycję w każdym sektorze rolnictwa i dla nas rok 2017 jest kamieniem milowym jeżeli chodzi o rozwój takich rozwiązań. Mamy MyKuhn, który jest produktem dla klienta końcowego, mamy bardzo dużo rozwiązań cyfrowych w maszynach i na targach Agritechnica 2017 w Hanowerze elektronika będzie zajmować bardzo ważny punkt. Zdobyliśmy srebrny medal za rozwiązanie związane z automatyką podnoszenia i opuszczania korpusów płużnych w oparciu o GPS. Uważamy co prawda, że powinniśmy zdobyć złoto, ale srebro również jest bardzo ważne - zauważył Krier.

Równocześnie Thierry Krier zachęcał wszystkich do odwiedzenia stoiska firmy Kuhn podczas targów Agritechniki w Hanowerze, na których pokazanych będzie jeszcze więcej nowości.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (3)

 • miasto 2017-09-29 14:38:11
  biedni ci rolnicy oj biedni za pieniadze zabrane miastu-PiS partia antymiejska
 • wierny ziemi 2017-09-29 13:10:30
  Prezydent Francji traktuje Nas jakbyśmy byli krajem gdzieś za Uralem, a tu proszę jak mają interes to nawet prezesi przyjeżdżają, widocznie cienko przędą, bo w przyjaźń z Ich strony to nie wierzę.
 • Slazak 2017-09-29 12:36:41
  Dojenie polskich rolników trwa
ZOBACZ WSZYSTKIE KOMENTARZE

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.166.172.180
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!