Oferta produktowa obejmuje ponad 500 tys. części i akcesoriów dla rolnictwa, leśnictwa i ogrodnictwa. Prawie wszystkie zamówione produkty mogą być dostarczane w nocy lub następnego dnia do większości odbiorców w Europie.

Firma Kramp wspiera również SDF w dalszym rozwoju sieci sklepów detalicznych Agricenter dostępnych dla wszystkich dealerów SDF. Ma to na celu zapewnienie użytkownikom końcowym atrakcyjnych punktów sprzedaży.

Ponadto przedłużona współpraca obejmuje w pełnym zakresie sprzedaż produktów takich marek jak Deutz-Fahr i Same opracowanych w sposób odzwierciedlający jakość, wizerunek oraz styl marek handlowych SDF.

- Bardzo mnie cieszy przedłużenie współpracy z firmą SDF – mówi Eddie Perdok, dyr. generalny Kramp Group. – Ostatnie lata dowiodły, że ta współpraca jest korzystna dla obu stron – dla firmy Kramp i SDF, a także dla naszych klientów. Jako Kramp chcemy być ważnym partnerem dla naszych klientów i dostawców. Współpraca z SFD pomaga nam w realizacji tej wizji – dodaje.

- Jesteśmy zadowoleni z rozszerzenia strategicznego partnerstwa z firmą Kramp, która jest liderem rynku w sektorze części i akcesoriów rolniczych. Jesteśmy przekonani, że ta umowa pomoże nam dalej rozwijać działalność w zakresie sprzedaży części oraz osiągnąć cel, którym jest oferowanie naszym sklepom sieciowym i klientom końcowym pełnego zakresu części i akcesoriów - komentuje Lodovico Bussolati, prezes SDF.

Podobał się artykuł? Podziel się!