PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
 • Maszyny rolnicze

  Zimowy olej napędowy nie jest jednakowy

  Specyfika gospodarstw rolniczych sprawia, że zazwyczaj olej napędowy do maszyn jest tankowany z własnych zapasów w beczkach czy innych zbiornikach. A te często nie są paliwem zimowym, w konsekwencji czego pojawia się problem z uruchomieniem...

 • Technika rolnicza

  Opryskiwacz gotowy na mrozy

  Zima jeszcze na dobre nie zaatakowała, więc jest czas aby zadbać o opryskiwacz. Podpowiadamy zatem jak właściwie przygotować urządzenie na nadejście ujemnych temperatur.

 • Technika rolnicza

  Centralne Targi Rolnicze 2017 – ku lepszemu?

  W Nadarzynie odbyła się druga edycja Centralnych Targów Rolniczych. Wprawdzie aura mogła wielu zniechęcić do przyjazdu, jednak po pierwszym niezbyt udanym dniu, kolejne wypadły znacznie lepiej.

 • Technika rolnicza

  Jak załatać dużą dziurę w oponie?

  Koszt zakupu nowych opon do ciągnika czy maszyny rolniczej to dziś niebagatelny wydatek. W przypadkach dużych uszkodzeń opony wulkanizatorzy są jednak bezradni. Jest jednak metoda, która pozwala naprawić nawet bardzo pokaźne dziury.

BAZA WIEDZY

Patenty na wąskie drzwi

Wąskie drzwi do chlewni lub obory, brak możliwości manewru w magazynie pasz czy silosie na kiszonkę, ciasne podwórze - to przekleństwa, z którymi zmaga się niejeden rolnik w naszym kraju. Z maszynami skonstruowanymi przez Bernarda Fiebicha...

PARTNER SERWISU

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE 24 godz 7 dniBĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

KATALOG MASZYN

EKSPERCI FARMERA

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

arszczecin

swierk w kopertę na 2m i płot od sąsiadów :P

Marecki

Dużo tego masz? Nie podejrzewałem Cię o własne bagna ;) Może chociaż siatka leśna?