PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
 • Maszyny rolnicze

  Używane ciągniki prosto z Japonii

  Wystawa Maszyn i Urządzeń Rolniczych w Bednarach kojarzy się raczej z nowościami, prezentowanymi przez producentów maszyn. Wśród targowych stoisk można jednak wypatrzyć również używane maszyny. Traktomix z Kąkolewa (woj. wielkopolskie...

 • Technika rolnicza

  Sprawdzone używane części do ciągników

  Czy można kupić używane części do maszyn nie ryzykując że są niesprawne? Odpowiedzi na to pytanie szukaliśmy m.in. podczas targów Agro Show na stoisku firmy Agricola.

 • Technika rolnicza

  Najlepsi mechanicy i serwisy maszyn rolniczych

  Podczas targów Agro Show 2017 odbyły się finały organizowanych przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych ogólnopolskich konkursów „Mechanik na Medal”, „Młody Mechanik na Medal” i „Serwis na Medal”.

 • Technika rolnicza

  Czy przekładnie bezstopniowe wyprą tradycyjne?

  Wysoki komfort jazdy ciągnikiem z wykorzystaniem przekładni bezstopniowych oraz szereg innych zalet podczas pracy sprawiają, że coraz więcej rolników decyduje się na zakup ciągnika właśnie z tego typu skrzynią. Jak mówią specjaliści...

 • Technika rolnicza

  Narzędzia dla rolnictwa precyzyjnego – od czego zacząć?

  W ramach projektu „Case IH na 5”, specjaliści marki Case IH przybliżają technologie i wskazówki dotyczące efektywnego wykorzystania maszyn. Ostatni z poradników dotyczył technologii związanych z szeroko pojętym rolnictwem precyzyjnym.

PARTNER SERWISU

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE 24 godz 7 dniBĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

KATALOG MASZYN

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Remoslaw

Stosował ktoś już może glean w dawce 8g/ha razem z expert met? Czy po takiej niewielkiej dawce gleanu powschodzi mi na drugi rok poplon? 

maslak88

można dać pełną dawkę agilu z pełną dawką lontrelowatego zamiennika razem? rzepak w fazie od 4 do 7 liści