365FarmNet jest pierwszym na świecie oprogramowaniem rolniczym umożliwiającym zarządzanie wszystkimi działami gospodarstwa rolnego w jednym programie. Program 365FarmNet za swoją nową koncepcję otrzymał srebrny medal Tagrów Euro Tier 2014.

Program od lata 2015 będzie dostępny także w Polsce.

- Polska jest jednym z ważniejszych rynków rolniczych w Europie, otwartym na innowacje. Polska wersja 365FarmNet jest pierwszym logicznym krokiem umiędzynarodowienia programu - uważa Maximilian von Loebbecke, dyrektor zarządzający 365FarmNet.

Program 365FarmNet został zaprezentowany po raz pierwszy polskim rolnikom we wrześniu 2014 podczas targów AgroShow w Bednarach. Według przedstawicieli firmy, spotkał się tam z dużym zainteresowaniem potencjalnych użytkowników oraz uzyskał liczne pozytywne opinie.

Zainteresowani rolnicy będą mogli zapoznać się z dodatkowymi możliwościami programu 365FarmNet podczas nadchodzących targów Euro Tier 2014 w Hanowerze. Targi Euro Tier 2014 odbędą się w dniach 11-14 października br.

Koncepcja 365FarmNet zdecydowanie wyróżnia się spośród dotychczas istniejącego oprogramowania na rynku. Współpraca z partnerami branży rolniczej i zintegrowanie ich kompetencji stanowią podstawę działania programu.

W miejsce wielu dotychczas użytkowanych pojedynczych rozwiązań, rolnik może zarządzać wszystkimi operacjami w wielokierunkowym gospodarstwie. W jednym, prostym oprogramowaniu. Prosto, efektywnie i mobilnie.

Co ważne - jak przekonują przedstawiciele firmy - program jest skierowany dla szerokiego grona gospodarstw, także tych mniejszych. Będzie dla nich dopasowany nie tylko treścią, ale również adekwatnie niską ceną.

Podobał się artykuł? Podziel się!