PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Agromasz z Domaradza nowym dealerem Claasa

Agromasz z Domaradza nowym dealerem Claasa

Autor: Karol Hołownia

Dodano: 11-03-2014 16:01

Tagi:

Firma Agromasz z miejscowości Domaradz w woj. podkarpackiego jest nowym dealerem firmy Claas.- Po zakończeniu współpracy z firmą Progress-Chem, szukaliśmy w tamtym terenie partnera handlowego. Wybór padł na firmę Agromasz, która ma duże doświadczenie w branży rolniczej, a obydwaj właściciele mają rolnicze wykształcenie. Do tej pory firma handlowała maszynami używanymi. Jest bardzo dobrze przygotowana i wyposażona jeśli chodzi o obsługę posprzedażową - mówi Krystian Jarzembowski, kierownik ds. rozwoju sieci dealerskiej Claas.

Firma Agromasz obejmuje swoim zasięgiem niemal całe woj. podkarpackie. Nowy przedstawiciel firmy Claas będzie miał w swojej ofercie cały asortyment maszyn niemieckiego producenta, części zamienne i obsługę serwisową.

- Zasięga działania Agromaszu zapewnia szybki dojazd serwisu. Spełnia także wymagania co do ilości samochodów serwisowych i mechaników. Jest to też firma, która świadczy serwis samochodów ciężarowych, także ma świetnie przygotowany serwis i obsługę. Ma bardzo dobrych mechaników, a nawet powiedział bym mechatroników - co przy dzisiejszych nowoczesnych maszynach jest szczególnie istotne - i nie boją się obsługi posprzedażowej - przekonuje Jarzembowski.

W najbliższych miesiącach firma Claas nie przewiduje pozyskiwania nowym punktów dealerskich. Nie wlicza się w to powstawania punktów subdealerskich podmiotów już współpracujących.

Umowa pomiędzy Claas Polska a firmą Agromasz została przypieczętowana uściskiem dłoni podczas targów Agrotech 2014. 

Firma Agromasz powstała 15 marca 1993 roku, jako PPHU Agromasz sc. Założycielami i właścicielami firmy są Adam Łobaza i Jan Wnęk. Celem założenia spółki była działalność gospodarcza w zakresie obrotu maszynami rolniczymi oraz częściami zamiennymi.

Od 1995 roku poszerzyła swoją działalność o transport krajowy i międzynarodowy.

W trakcie swojej działalności firma Agromasz, została przekształcona ze spółki cywilnej w spółkę jawną, a obecnie funkcjonuje jako spółka z o.o..

W 2007 roku siedziba firmy została przeniesiona do nowo wybudowanego obiektu usługowo warsztatowego, OSKP w Domaradzu przy drodze krajowej nr 9 (Radom - Barwinek).

Podobał się artykuł? Podziel się!

MULTIMEDIA

×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (0)

BRAK KOMENTARZY

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.80.97.221
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!