Kolejne osoby otrzymały zwrot kosztów pokrycia dachu. Tym razem zwycięzcami są Magdalena Hamera z Pawłowa i Paweł Frankiewicz z Pabianic. Jury nagrodziło ich odpowiedź na proste pytanie: „Co zrobisz z gotówką, która zostanie Ci zwrócona za zakup nowego dachu?”.

- To naprawdę ładna dachówka betonowa z trzydziestoletnim okresem gwarancji i... w przystępnej cenie. Co zrobimy ze zwróconymi nam pieniędzmi? Planujemy rejs po morzu, jak oczywiście ukończymy budowę naszego wymarzonego domu – mówi Magdalena Hamera z Pawłowa, która wraz z mężem na pokrycie dachu swojego nowobudowanego domu wybrała dachówkę celtycką Braas w kolorze ceglastym.

– wspomina Paweł Frankiewicz z Pabianic. – Na szczęście trafiliśmy na świetnego specjalistę, dekarza, który odradził nam blachodachówkę. Za oddane przez Braas pieniądze spełnimy może i dość prozaiczne marzenia, związane z dokończeniem budowy naszego domu.

Autor: Monier

Opis: Państwo Frankiewicz wraz z Krzysztofem Barejką przedstawicielem handlowym Braas, współwłaścicielką firmy „Zamek” Jolantą Namysłowską oraz sprzedawcą Grzegorzem Włodarczykiem

- Nie od samego początku byliśmy z żoną przekonani do dachówki betonowej, bo dla nas najważniejszy był tylko finalny kolor dachu, który miał być grafitowy

Konkurs trwa tylko do końca listopada 2009, więc jeszcze dwie osoby zostaną nagrodzone za zakup dachówek Braas i marzenia! Aby spróbować swoich szans wystarczy kupić co najmniej 120 m2 jednego z modeli betonowych dachówek Braas i minimum 2 spośród proponowanych oryginalnych akcesoriów dachowych Braas (membrany dachowe, taśmy do obróbek ścian i kominów oraz taśmy uszczelniająco-wentylacyjne) oraz uchylić rąbka tajemnicy i odpowiedzieć na niezmiennie to samo pytanie: „Co zrobisz z gotówką, która zostanie Ci zwrócona za zakup nowego dachu?”.

Źródło: farmer.pl/Monier

Podobał się artykuł? Podziel się!