Ridery Husqvarna to nowoczesne, profesjonalne i uniwersalne maszyny. Mają bardzo mały promień skrętu i dotrą niemal wszędzie. Jazda nimi jest łatwa i przyjemna. Urządzenie tnące umocowane z przodu umożliwia operatorowi doskonałą kontrolę terenu pracy. Pozwala to dotrzeć do powierzchni pod krzewami oraz w pobliżu płotów i ścian. Dodatkowo dzięki funkcji Bio-Clip trawa zostaje rozdrobniona na małe fragmenty, co stanowi naturalny nawóz i czyni trawnik bardziej odpornym na suszę.

Najwyższa wydajność
Łatwość manewrowania i doskonała równowaga przy pełnym skręcie, uzyskana dzięki przegubowemu układowi kierowniczemu sprawia, że ridery są niezwykle proste w obsłudze. Oznacza to bardziej wydajną pracę, nawet w przypadku napotykania przeszkód. Dodatkowo napęd na cztery koła (AWD) gwarantuje dobrą przyczepność nawet na nierównym, mokrym czy śliskim podłożu, oraz automatycznie reguluje przyczepność kół. Istotną kwestią jest łatwe zdejmowanie i unoszenie do pozycji serwisowej wszystkich urządzeń tnących – bez użycia narzędzi, co znacznie ułatwia ich czyszczenie i przeprowadzanie napraw. Wszystkie dźwignie i urządzenia sterujące są zgrupowane w zasięgu ręki operatora, dzięki czemu osiągamy idealne wyniki pracy szybciej i przy mniejszym wysiłku.

Wiele możliwości
„Ridery Husqvarna można wykorzystać do wielu prac ogrodowych przez cały rok. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego osprzętu, użytkownik może dostosować maszynę do swoich potrzeb. O wszechstronności riderów świadczy bogata gama osprzętu: przyczepa, kosiarka bijakowa, rozsiewacz, brona pazurowa, szczotka a nawet lemiesz do odśnieżania” – powiedział Andrzej Cieciuch, ekspert firmy Husqvarna.