Kramp, jako lider na rynku części zamiennych w Europie Zachodniej, będzie miał okazję po raz pierwszy zaprezentować szeroki wachlarz oferowanych produktów.

Kramp to jedna z największych w Europie firm zajmujących się sprzedażą części zamiennych i artykułów rolniczych.

Przedsiębiorstwo od momentu założenia w 1951 roku stało się jednym z najważniejszych graczy na arenie międzynarodowej.

- Nasz asortyment jest tak zróżnicowany jak nasi klienci. Nasze zapasy magazynowe obejmują ponad 250 000 różnych artykułów, a nasza oferta liczy łącznie ponad milion różnorodnych produktów - od napędów i urządzeń hydraulicznych, części do ciągników, pojazdów i maszyn budowlanych, artykułów dla leśnictwa i ogrodnictwa, aż po wyposażenie warsztatów i części DIN/części znormalizowane - zauważa Karolina Lorencowicz z Kramp.

Kramp jest partnerem sprzedawców maszyn rolniczych i urządzeń silnikowych, producentów maszyn rolniczych, a także sprzedawców oraz producentów maszyn budowlanych.

Ze względu na swoją wielkość, udział rynkowy i międzynarodowe ukierunkowanie, Kramp jest ważnym partnerem dla producentów oryginalnych części i marek klasy A. Dysponuje obszerną siecią dostawców na całym świecie. Utrzymuje długoletnie, dobre i oparte na zaufaniu kontakty biznesowe ze znanymi dostawcami.

Podobał się artykuł? Podziel się!