Każdy chciałby otrzymać nieprzeciętny prezent, który zaskakuje pomysłowością, a jest jednocześnie przydatny. Ważne jest, aby każdy z rodziny dostał prezent pasujący do jego usposobienia, hobby, czy zainteresowań.

Oto kilka propozycji Husqvarny:

Suszarka do butów - Narciarze, piechurzy czy amatorzy sanek szybko wysuszą każdy rodzaj obuwia, nie powodując twardnienia i pękania skóry butów. Grzałki Posiadają atest Semco (CE). (Przewód 1,1 metra, 230 V, niskie zużycie energii: 2x4 W)

Okulary ochronne Yellow X - Ochronne okulary przydadzą się każdemu kierowcy, osobie uprawiającej sporty czy ogrodnikowi. Poprawiają widoczność po zmroku i zabezpieczają oczy przed trocinami, wiatrem, deszczem czy śniegiem. Ponadto nie zaparowują i są odporne na zarysowania.

Rękawice Garden Pro - oryginalne i wygodne rękawice do wielu zadań – zarówno rekreacji jak i ciężkiej pracy – jazdy na rowerze czy pracy w ogrodzie. Wykonane są z wodoodpornej skórki koźlęcej. Ich krótki krój i zapięcia na rzepy wokół nadgarstków zwiększają komfort użytkowania.

  

Plecak - pojemny, poręczny i wygodny – tak można opisać plecak Husqvarna.  Wykonany z mocnego nylonu typu Ripstop. Posiada trzy kieszenie zewnętrzne oraz płachtę przeciwdeszczową (w razie potrzeby rozciągana na cały plecak). Pojemność: 29 litrów.

Piła do podkrzesywania 240 mm z futerałem – panie jak i Panowie z łatwością wykonają drobne domowe prace dzięki lekkiej pile. Wygodny uchwyt ułatwia cięcie. Praktyczny futerał mocowany do paska, z zapięciem pozwala łatwo zdjąć piłę, gdy nie jest nam potrzebna. Przydatna do cięcia drewna, plastikowych rur, płyt ściennych oraz do podkrzesywania i przycinania gałęzi. Chromowane ostrza są bardziej trwałe i odporne na rdzę.