Głównym celem programu Harvest Masters, który odbywa się po raz drugi jest przeprowadzenie szkoleń dla operatorów wszystkich kombajnow zbożowych oraz pomoc w profesjonalnym przygotowaniu sprzętu do sezonu. Program po raz pierwszy uruchomiono w tamtym roku, a obecna edycja poza kombajnami zbożowymi obejmuje również sieczkarnie FR i prasy kostkujące BB.

- Pragniemy przygotować najlepiej jak to możliwe obecnych i przyszłych użytkowników produktów New Holland, dlatego już teraz rozpoczęliśmy przygotowania do serii specjalistycznych szkoleń z zakresu poprawnej obsługi i eksploatacji maszyn. Taki projekt zdecydowanie przybliża użytkownikom nasze maszyny, przyspiesza zaznajomienie się z ich możliwościami i uczy efektywnej pracy. W poprzednim sezonie skupialiśmy się na kombajnach serii CX oraz CR, w tym sezonie włączamy w Mistrzostwa Żniw z New Holland niemal całe grono użytkowników maszyn żniwnych - mówi Marek Bączyk, menadżer serwisu w firmie New Holland.

Warto wspomnieć, że oprócz zakresu szkoleń uczestnicy programu "Mistrzowie żniw", mogą liczyć na rozbudowane usługi serwisowe, w tym również maszyny zastępcze. Do programu Harvest Masters u lokalnego przedstawiciela marki New Holland może się zgłosić każdy właściciel wymienionych maszyn rolniczych New Holland.

Dodatkowo na konferencji prasowej firmy New Holland, która odbyła się podczas targów Agrotech 2015, przedstawiono program przedłużonej opieki gwarancyjnej Service Plus. Dzięki tej ofercie można przedłużyć opiekę serwisową na maszyny New Holland nawet do 36 miesięcy lub 4000 mth (w zależności od tego co wystąpi pierwsze).

Podobał się artykuł? Podziel się!