Tematyka targów, które odbędą się od 15 do 17 lutego przyszłego roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich obejmuje mechanizację i technikę w gospodarstwie rolnym.

Już dziś swój udział w targach zapowiedziało kilkudziesięciu producentów i dystrybutorów oferujących maszyny i urządzenia rolnicze, środki transportu, części zamienne, akcesoria eksploatacyjne, nasiona i chemię rolniczą oraz aparaturę kontrolno – pomiarową. Na targach nie zabraknie fachowych porad i czasopism branżowych.

Polagra 2007

Autor: Międzynarodowe Targi Poznańskie

Opis: Wystawa maszyn rolniczych Polagra

Na lutowej Polagrze będzie można podziwiać maszyny i urządzenia tak najbardziej uznanych w rolnictwie marek. Swoje premierowe pokazy na rynku polskim zapowiada większość zgłoszonych firm. Wśród nowości jakie zostały już zaanonsowane są m.in. rozsiewacz nawozów mineralnych, owijarka ze stawiaczem, ładowacz czołowy, preparaty zwalczające stonkę ziemniaczaną oraz szczękowy wybierak kiszonki. Produkty te zostaną oznakowane specjalną naklejką – znaczkiem NOWOŚC POLAGRA – PREMIERY 2008.

Najważniejsze problemy nurtujące polskie rolnictwo zostaną poruszone na specjalnych spotkaniach, wśród nich będą: Forum Producentów Rzepaku, Forum Roślin Energetycznych, Forum Producentów Zboża i Kukurydzy, seminarium poświęcone działaniom i funkcjonowaniu grup producentów rolnych.


Więcej informacji na www.polagra-premiery.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!