Z Funkcji Live3 w profesjonalnych wersjach ładowaczy Ålo mieli okazję już korzystać użytkownicy w Stanach Zjednoczonych. Ciekawy dodatek do hydraulicznego sterowania ładowaczem umożliwia operatorowi otwieranie/zamykanie chwytaka i jednoczesne podnoszenie lub opuszczanie osprzętu. Funkcja przyjęła się w Stanach bardzo dobrze, czego rezultatem była decyzja Ålo o udostępnieniu jej w pozostałych krajach.


- Dla wielu profesjonalnych użytkowników, którzy często pracują przy paszach na przykład z osprzętem typu Silograb lub Powergrab, Live3 znacząco podniesie wydajność - mówi Urban Rönnqvist, menadżer ds. produktu w firmie Ålo.

Funkcja Live3 jest dostępna dla użytkowników korzystających z zaawansowanego systemu sterowania ładowaczem ElectroDrive LCS Proffesional - najwyższego w specyfikacji sterownika sterującego układem hydraulicznym ładowacza - LCS. Live3 jest dostępny w zestawie zawierającym specjalny zawór, który montuje się do standardowego rozdzielacza hydraulicznego i zaworu ElectroDrive LCS Proffesional.

- Dla użytkowników sprzętu Ålo czas to pieniądz. Dla czas to pieniądz. W ciągłym rozwoju naszych produktów zawsze jest to brane pod uwagę jako priorytet. Ponadto Live3 jest dobrym przykładem jak wykorzystać doświadczenia naszych użytkowników na różnych rynkach - wyjaśnia Rönnqvist.

Oficjalna prezentacja Live3 będzie miała miejsce podczas listopadowych targów Agritechnica w Hanowerze.

Podobał się artykuł? Podziel się!