PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Szybka zmiana ciśnienia w ogumieniu

Szybka zmiana ciśnienia w ogumieniu

Na rynku pojawiło się rozwiązanie, które umożliwia szybką zmianę ciśnienia w ogumieniu niemal w każdym ciągnikuDo tej pory systemy regulacji ciśnienia opon były zarezerwowane wyłącznie dla najdroższych i największych maszyn rolniczych jako wyposażenie opcjonalne. Firma Ćwierdziński oferuje oprzyrządowanie umożliwiające zmianę ciśnienia w ogumieniu do montażu niemal w każdym ciągniku.

Oprzyrządowanie niemieckiej firmy PTG jest dostępne w wielu konfiguracjach. Może być stosowane nie tylko w maszynach samojezdnych, takich jak ciągniki, czy kombajny, ale również w maszynach towarzyszących – można je zamontować w wozach asenizacyjnych, przyczepach itp.

 Airbox Drive pozwala regulować ciśnienie w kołach podczas jazdy. Przewody pneumatyczne do koła są prowadzone nad błotnikami do osi koła, gdzie zamontowany jest dwuprzewodowy, obrotowy przepust na misce obręczy. Dzięki szybkosprzęgom, kiedy maszyna nie jest używana przewody można w prosty sposób rozwłączyć. Kierowca wybiera na konsoli żądane ciśnieie i aktywuje urządzenie przez naciśnięcie zielonego przycisku “Start”.
System można w każdej chwili wyłączyć ręcznie. Przewody robocze i sterujące są prowadzone przez rurę teleskopową, dzięki czemu można indywidualnie ustawić boczny od błotnika.

Ceny najprostszych urządzeń zaczynają się od 4 tys. zł.

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (1)

  • miodek 2012-06-21 15:37:07
    Co oznacza słowo "Szyka" lub "rozwłączyć"
ZOBACZ WSZYSTKIE KOMENTARZE

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 23.20.7.34
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!