Aplikacja New Holand weather na smartfon została opracowana na potrzeby urządzeń iPhone i z systemem Android. Po zainstalowaniu oprogramowania, system lokalizuje położenie urządzenie i pokazuje w czytelny sposób, szczegółową prognozę pogody na bieżący dzień lub każdy kolejny dzień nadchodzącego tygodnia dla danego regionu. Prognoza jest opracowywana na podstawie analizy danych z najbliższej stacji meteorologicznej.

Użytkownicy mogą wyszukiwać całą gamę informacji, włącznie z rzeczywistą i odczuwaną temperaturą, ciśnieniem, a także prędkością i kierunkiem wiatru, mającymi kluczowe znaczenie w przypadku oprysków. Kolejnym ważnym parametrem, który można sprawdzić, jest szybkość parowania, kluczowa podczas podejmowania decyzji o nawadnianiu. Dostępne są też Informacje o historycznych danych pogodowych.

Oprócz sprawdzenia prognozy pogody użytkonicy aplikacji mogą sprawdzić najświeższe informacje branżowe opracowane przez New Holland oraz zlokalizować najbliższego dealera lub firmowy serwis. Po wybraniu żądanego dealera wyświetlana jest wizytówka z danymi umożliwiającymi natychmiastowy kontakt, a nawet pokazanie trasy dojazdu lub poprowadzenie do punktu jeśli smartfon jest wyposazony w mapę i odbiornik GPS.

Podobał się artykuł? Podziel się!