PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Użyteczna aplikacja do nawożenia

Użyteczna aplikacja do nawożenia

Użytkownicy rozsiewaczy Amazone już ponad 10 tys. razy skorzystali z aplikacji serwisu nawozowego na smartfonach.Amazone jest jak dotychczas jedynym producentem rozsiewaczy nawozów, który obok klasycznych tabeli rozsiewu oraz serwisu nawozowego online oddał swoim klientom także odpowiednią aplikację na smartfona.

Aplikacja jest bezpłatna i jest dostępna jest dla systemu operacyjnego Apple iOS oraz Android. Korzystanie z niej daje wiele korzyści, m.in. dane są aktua-lizowane na bieżąco, użytkownik może wszędzie sprawdzić przez smartfon aktualne wartości nastawów otwarcia zasuw roboczych (dawki) oraz ustawie-nia łopatek rozsiewających (szerokości roboczej), bez konieczności posiadania tabeli rozsiewu, względnie korzystając z komputera osobistego.

Pierwszym krokiem jest instalacja aplikacji na smartfon co trwa kilka minut. Po wykonaniu tej czynności wszystkie wartości regulacji będą już dostępne i mogą być regularnie synchronizowane. Do ustawienia rozsiewacza nawozów użytkownik wybiera przez swój smartfon odpowiedni nawóz ze stale aktuali-zowanej listy, podaje dawkę rozsiewu, prędkość jazdy, szerokość roboczą i może natychmiast odczytać nastawy wymagane dla swojego rozsiewacza. Gdy posiada połączenie online, może także otrzymać obraz odpowiedniego nawozu.

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (1)

  • ekonsulting 2015-06-22 23:47:16
    aplikacje na każdy system operacyjny:
    artmetic.pl
ZOBACZ WSZYSTKIE KOMENTARZE

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 23.20.240.193
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!